Při příležitosti pololetního vysvědčení nabízí zlínská zoo oblíbenou akci. Každý žák základní nebo střední školy, který předloží letošní pololetní vysvědčení v pokladně zoo, bude mít ve dnech 2. až 4. února 2018 (tzn. v pátek, v sobotu a v neděli) zajištěn volný vstup do zoo. Navíc získá hezký dárek.

REKLAMA

Oslava pololetního vysvědčení ve zlínské zoo má dlouholetou tradici a pokaždé se setkává s velkým ohlasem návštěvníků. „V posledních letech nabízíme volný vstup za pololetní vysvědčení bez ohledu na studijní výsledky,“ uvedla vedoucí oddělení marketingu Romana Bujáčková.

pololetni vysvedceni ZOO ZLIN

Foto: archiv ZOO Zlín

I v zimě je ZOO Zlín plná života a stojí za návštěvu. Většina zvířat totiž sníh vítá sníh, s chutí se v něm válí a hraje si s ním. A to nejen rodilí otužilci, jako jsou třeba tygři ussurijští, pandy červené, lachtani, dželady, velbloudi, klokani nebo lamy vikuně, ale i teplomilní sloni, nosorožci, zebry, pštrosi nebo antilopy. „Příjemnou pohodu naopak nabízejí velké pavilony. V Zátoce rejnoků panuje ‚letních‘ 27 stupňů, při krmení a hlazení rejnoků rádi odložíte teplé oblečení,“ doplnila Bujáčková. Na mrazivé počasí návštěvníci rychle zapomenou i v tropické hale Yucatan, v pavilonu slonů a žiraf. Teplá jídla a občerstvení zajistí restaurace Limpopo. K dispozici je také Chocolatérie nebo prodejna suvenýrů.

Pro návštěvu lze stále využít snížené zimní vstupné. Vstupenka pro dospělé činí 80 korun, pro studenty a seniory 60 korun, pro děti od 3 do 15 let 40 korun. Děti do 3 let mají vstup do zoo po celý rok zdarma.

ZOO Zlín je otevřena každý den v roce. Do konce února je otevírací doba od 8.30 do 16.00 hodin.