Na území města začíná deratizace

Odbor životního prostředí a zemědělství Magistrátu města Zlína oznamuje všem obyvatelům, že od 12. března do 11. dubna bude na území města Zlína prováděna jarní část deratizace.

Číst dál...

Jarní prázdniny v ZOO Zlín

Jarní prázdniny Zlínského kraje už doslova klepou na dveře. Prázdninový týden můžete prožít také ve zlínské zoo. Jak prozradila Romana Bujáčková z oddělení marketingu, speciální program potěší nejen děti, ale i dospělé návštěvníky. Navíc zoo prodloužila zvýhodněné zimní vstupné, až do neděle 3. března tak děti za návštěvu zaplatí 40 Kč, dospělí 80 Kč, senioři 60 Kč.

Číst dál...

Parkování i uložení odpadu. Zájem o platbu kartou roste

Místo hledání drobných jen přiložit platební kartu. Tuto možnost využívají řidiči parkující v centru Zlína stále častěji, zhruba 20 procent plateb je bezhotovostních. Nyní Technické služby Zlín nabízejí možnost pohodlné úhrady i lidem a firmám při ukládání odpadu na skládku Suchý důl. Zkušební provoz byl zahájen tento měsíc.

Číst dál...

Film Zátopek. Pomůžete s dobovým oblečením?

Zlínský kraj se vrací na mapu filmového průmyslu. Že to s návratem myslí vážně, dokazuje řada filmových projektů, které v letošním roce míří právě na Zlínsko. Některé štáby zde získaly finanční podporu, jiné přijedou za lokacemi. Obyvatelé regionu se v každém případě mohou těšit na řadu filmových hvězd i na příležitost k zapojení.

Číst dál...

VaK Zlín v roce 2019 - Investice za desítky milionů korun

Ambiciózní a velké investice, dokončení několika strategických vodárenských projektů a intenzivní řešení nedostatku vody v další obci. Společnost Vodovody a kanalizace Zlín, a. s. (VaK), která je pevnou součástí města Zlína, bude i v roce 2019 pokračovat v modernizaci a zkvalitňování vodárenské infrastruktury.

Číst dál...

REKLAMA