Památník Tomáše Bati. Otázky a odpovědi

Zlín – Památník Tomáše Bati čekal 64 let na navrácení své původní podoby a poslání z 20. a 30. let, kdy byl podle jejího autora architekta Gahury syntézou toho nejlepšího, co ve Zlíně vzniklo. 

Číst dál...

Rozpočet města Zlína pro rok 2019. Přebytkový

Město Zlín bude mít v roce 2019 přebytkový rozpočet. Celkové příjmy by měly dosáhnout výše 1 581 284 000 Kč, zatímco výdaje 1 576 484 000 Kč. Návrh rozpočtu byl schválen zastupiteli na jednání dne 13. prosince, když získal při hlasování nadpoloviční většinu 28 hlasů.

Číst dál...

V neděli se ve Zlíně rozzáří vánoční strom. S vlastním zvonečkem tomu můžete pomoci

Už tuto neděli 2. prosince budou ve Zlíně zahájeny vánoční trhy s názvem Adventní Zlín. V tento den také Zlíňané za pomocí zvonkového orchestru rozsvítí živou vánoční jedli na náměstí Míru. Kdo ze Zlíňanů se tak bude chtít k rozsvícení osobně připojit, neměl by si zapomenout vzít zvoneček. O slavnostní zahájení trhů se postará i primátor města Jiří Korec, který také obyvatelům a návštěvníkům města přednese vánoční zdravici.

Číst dál...

Výstava na radnici vypráví o nemocech duše

Když bolí duše aneb Jak se žilo a žije s duševní nemocí. To je název výstavy, která je  po celý měsíc říjen k viděni v Galerii II. patro v budově zlínské radnice. Otevírací doba radniční budovy je 7:30 –17 hodin.

Číst dál...

REKLAMA