VaK Zlín získal cenu za mimořádné výsledky v rozvoji vodárenství

Společnost Vodovody a kanalizace Zlín dosáhla dalšího velkého úspěchu. Poté, co získala prestižní certifikaci Czech Stability Award za nadstandardní ekonomickou kondici, ji sdružení Czech Top 100 ocenilo za mimořádné výsledky v rozvoji vodárenství ve zlínském regionu. Cenu při slavnostním galavečeru na Pražském hradě převzal Svatopluk Březík, předseda představenstva VaK Zlín.

Číst dál...

Ze žárlivosti napadl souseda

Nepříjemnou a zdlouhavou dohru bude mít pro devětatřicetiletého muže ze Zlína jeho neadekvátní reakce po dni stráveném ve společnosti rodiny a kamaráda. Pod vlivem alkoholu neudržel na uzdě své emoce a napadl známého pěstmi. Za porušování domovní svobody, výtržnictví a ublížení na zdraví ve stadiu pokusu mu hrozí trest odnětí svobody až na tři roky.

Číst dál...

Kriminalisté vyšetřující nehodu u Luhačovic hledají cestující z autobusu

Zlínští dopravní policisté a kriminalisté nadále vyšetřují pondělní střet autobusu a osobního vozidla u Luhačovic, při němž řidič oktávie utrpěl těžké zranění. Kriminalisté se prostřednictvím médií obracejí na cestující z autobusu a žádají je, aby se ozvali na linku 158. Jejich svědectví totiž pomůže objasnit okolnosti dopravní nehody. V autobuse mělo v době střetu cestovat osm lidí.

Číst dál...

Vak pro SMART CITY ZLIN

Nejmodernější technologii pro dálkový odpočet vodného a stočného získá 1000 prvních odběratelů vody ve Zlíně a okolí. Pilotní projekt společnosti VaK Zlín otevírá cestu pro maximální využití chytrých technologií, které dokážou nejen optimalizovat spotřebu vody zlínských domácností, ale především zpříjemnit jejich život.

Číst dál...

VaK Zlín zahájil modernizaci čistírny odpadních vod Kašava

VaK Zlín pokračuje v obnově vodárenské infrastruktury a ochraně životního prostředí a vodních zdrojů v regionu. Za 35 milionů korun zmodernizuje čistírnu odpadních vod v obci Kašava v blízkosti vodní nádrže Slušovice. Vzroste nejen kvalita vypouštěné vody, ale i kapacita čistírny. Investice nijak neovlivní cenu vodného a stočného, neboť ji celou financuje Moravská vodárenská nad rámec běžného nájemného. 

Číst dál...

Pražské vodovody a kanalizace jsou nejstabilnější firmou

Nejstabilnější českou firmou v letech 2014 až 2018 jsou Pražské vodovody a kanalizace. Společnost v posledních pěti letech nepřetržitě dosahovala na nejvyšší možné hodnocení Czech Stability Award se stupněm AAA (excelentní). Žebříček stovky nejstabilnějších firem sestavila poradenská společnost Bisnode.

Číst dál...

REKLAMA