Rozpočet města Zlína pro rok 2019. Přebytkový

Město Zlín bude mít v roce 2019 přebytkový rozpočet. Celkové příjmy by měly dosáhnout výše 1 581 284 000 Kč, zatímco výdaje 1 576 484 000 Kč. Návrh rozpočtu byl schválen zastupiteli na jednání dne 13. prosince, když získal při hlasování nadpoloviční většinu 28 hlasů.

Číst dál...

V neděli se ve Zlíně rozzáří vánoční strom. S vlastním zvonečkem tomu můžete pomoci

Už tuto neděli 2. prosince budou ve Zlíně zahájeny vánoční trhy s názvem Adventní Zlín. V tento den také Zlíňané za pomocí zvonkového orchestru rozsvítí živou vánoční jedli na náměstí Míru. Kdo ze Zlíňanů se tak bude chtít k rozsvícení osobně připojit, neměl by si zapomenout vzít zvoneček. O slavnostní zahájení trhů se postará i primátor města Jiří Korec, který také obyvatelům a návštěvníkům města přednese vánoční zdravici.

Číst dál...

Výstava na radnici vypráví o nemocech duše

Když bolí duše aneb Jak se žilo a žije s duševní nemocí. To je název výstavy, která je  po celý měsíc říjen k viděni v Galerii II. patro v budově zlínské radnice. Otevírací doba radniční budovy je 7:30 –17 hodin.

Číst dál...

Rada města Zlína poděkovala spolupracovníkům magistrátu

Členové Rady města Zlína se setkali se spolupracovníky magistrátu, aby jim poděkovali za nezištnou práci, kterou vykonávají pro město. Místem tradičního neformálního setkání a debat při číši vína se stala Malá scéna, o kulturní zážitek se postarala cimbálová muzika Hradišťan s uměleckým vedoucím Jiřím Pavlicou. S ohledem na konec volebního období se akce nekonala až v předvánočním čase, ale v zářijovém termínu.

Číst dál...

VaK Zlín buduje na Zlínsku nová pítka

VaK Zlín splnil svůj slib a zprovoznil první pítko, které instaloval na jedné z hlavních křižovatek mezi dětskými hřišti v Centrálním parku na Jižních Svazích. VaK o tom informoval prostřednictvím svého e-zpravodaje.

Číst dál...

REKLAMA