VIDEO: Zprávy 20.1.2020

Na Vysočině se objevila ptačí chřipka, zlatá lyže se těšila zájmu diváků a v Humpolci otevřelo divadlo Za komínem. Více v pondělních zprávách.

Číst dál...

Vesničku zasypal sníh – díky přehradě, větru a inverzi

Ve vánoční vesničku se na dva dny proměnilo Olší nad Oslavou u Velkého Meziříčí. Zatímco všude jinde na Vysočině na první sníh letošní zimy teprve čekají, v Olší už se bílé pokrývky lidé dočkali. Sníh kopíruje hranice obce, což vzbudilo údiv nejen místních, ale i všech, kdo vesnicí projížděli. Podle meteorologů má ale nezvyklý jev přirozené vysvětlení.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 13.1.2020

Na Vysočině se i přes nepříznivé počasí stále lyžuje, školy se mohou přihlásit do Čisté Vysočiny a půlnoční vlak Brno-Třebíč bude obnoven. O tom všem v pondělních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 10.1.2020

Vysočina hledá sportovce uplynulého roku, odborníci varují před vstupem na led a na Humpolecku dojde k úpravám jízdních řádů. Více v pátečních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 9.1.2020

V Třebíči se rodí nejčastěji Elišky a Tomášové, na Vysočině se začínají likvidovat vánoční stromky a obchvat Kámena by měl být v dubnu hotový. O tom všem v čtvrtečních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 8.1.2020

Policisté byli oceněni za záchranu života, ZOO Jihlava je nejoblíbenějším cílem turistů v Kraji Vysočina a bruslení na náměstí v Jihlavě bude pokračovat až do 2.února. Více ve středečních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 7.1.2020

Prvním narozeným miminkem v kraji byla Verunka, Jihlavská radnice poprvé vydala Ježkovy oči a pouze některé sjezdovky v kraji jsou v provozu. O tom všem v úterních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 6.1.2020

Úvod týdne na Vysočine bude studený, Tři králové opět vyšli do ulic a Jihlava uvažuje o alternativním způsobu oslav nového roku. Více v pondělních zprávách.

Číst dál...

REKLAMA