Policisté pátrají po ženě, která je pohřešovaná od poloviny prosince. Poslední zprávy o ní pocházejí z jednoho havlíčkobrodského baru.

Čtyřiatřicetiletá žena slovenské státní příslušnosti, která se v poslední době zdržovala v Havlíčkově Brodě, byla naposledy viděna 15. prosince v nočních hodinách v baru na brodském Sídlišti Pražská. Od doby, kdy odtud odešla, o sobě nepodala žádnou zprávu.

REKLAMA

„Pohřešovaná žena je střední postavy, vysoká 160–165 centimetrů. Má delší rovné pravděpodobně na blond obarvené vlasy, které si stahuje do culíku, a modré oči. Na pravé tváři má bradavici, na levém rameni tetování a na břiše a levém předloktí jizvu. V době, kdy byla naposledy viděna, na sobě měla černou bundu po kolena s kapucí, modré rifle, bílý svetr a hnědé kozačky. U sebe měla černou kabelku s označením Gucci,“ popsala policejní mluvčí Monika Pátková.

Fotografii pohřešované a bližší informace naleznete zde. Pokud je odkaz neaktivní, byla již osoba vypátrána.

Policisté po přijetí oznámení vyhlásili po pohřešované celostátní pátrání. Prověřili zdravotnická zařízení, autobusová a vlaková nádraží a zastávky, restaurace a další místa, kde by se žena mohla nacházet. Do současné doby se ji ale nepodařilo vypátrat.

„Žádáme občany, kteří pohřešovanou ženu viděli nebo by mohli sdělit jakoukoli informaci o tom, kde se v současné době nachází či pohybuje, aby se přihlásili na lince 158 nebo na nejbližší služebně policie,“ doplnila mluvčí.