Rozloučit se s prázdninami a vybrat si činnost, která zpříjemní školní rok, mohou děti a mládež ve středu v Pelhřimově na akci Ať žije sídliště 2016.

O tom, že volný čas není nuda, se poslední prázdninový den přesvědčí všichni, kdo zavítají na pelhřimovské sídliště. Čeká tam na ně pestrá přehlídka volnočasových aktivit, kterou pořádá Hodina H ve spolupráci s Radou dětí a mládeže Kraje Vysočina, Zdravým městem Pelhřimov a dalšími partnery. Odpoledne pro děti, mládež a rodinu zpříjemní konec prázdnin a bude veselým vstupem do nového školního roku.

REKLAMA

Již tradiční akce Hodiny H Ať žije sídliště slibuje i letos bohatý program. Zároveň ovšem nabídne informace o možnostech trávení volného času. Akce se koná ve středu 31. srpna na sídlišti u základní školy Osvobození. Zahájení je plánováno na 14. hodinu. Širokou nabídku volnočasových aktivit v Pelhřimově představí místní basketbalový klub Sojky, florbalový oddíl Spartaku, hokejový klub Lední Medvědi, Rodinné centrum Krteček, pelhřimovská knihovna, Muzeum Vysočiny Pelhřimov a další. Bude možnost seznámit se i s bojovým stylem Krav Maga a činností Oblastní charity Pelhřimov. Své aktivity na nový školní rok pak rovněž přiblíží pořadatelská organizace Hodina H.

Akce je realizována ve spolupráci s Radou dětí a mládeže Kraje Vysočina a Zdravým městem Pelhřimov.

at zije sidliste plakat