policie znakAni na Vánoce se domů nevrátila sedmnáctiletá dívka ze Strakonic, dosud o sobě nepodala žádné zprávy. Pohřešovaná je už od září, kdy odešla z místa svého bydliště po neshodách s matkou, uvedla v úterý pro Mediafax mluvčí policie Jaromíra Nováková.

"Dívka matce pouze sdělila, že pracuje jako barmanka a domů se nevrátí, její mobilní telefon je stále nedostupný. Ani policii se zatím dívku nepodařilo vypátrat," uvedla mluvčí Nováková.

REKLAMA

Hledaná má štíhlou 167 centimetrů vysokou postavu, vypadá zdánlivě na 19 let. Má hnědočerné oči, tmavé na ramena dlouhé vlasy spletené v dredy. Na levém lýtku má vytetovaných pět hvězdiček a na prostředníčku levé ruky znak hipies. V každém uchu má tři náušnice z chirurgické oceli a v levém navíc náušnici tzv. „roztahovák“ zelenočervené barvy. Na předloktí levé ruky má viditelné drobné jizvy po zranění. Při odchodu měla na sobě oblečené hnědé kalhoty „kapsáče“, šedé batikované triko a na nohou hnědé látkové tenisky. S sebou nesla hnědý batoh, ve kterém měla mikiny hnědé a černé barvy.

Strakoničtí kriminalisté žádají veřejnost o spolupráci při pátrání po dívce.

Zdroj: MEDIAFAX


Vysočina plná novinek a aktuálních informací

Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Facebook i-Vysočina.cz