OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Úprav hřbitova na Karlově

Hřbitov Karlov ve Velkém Meziříčí projde postupnými úpravami, které mají za cíl obnovu a zlepšení celkového vzhledu a funkčnosti tohoto pietního místa. V rámci těchto prací proběhla hned u vstupu na hřbitov významná změna – vykácení schnoucích tújí.

Číst dál...

Nový most v Poušově je otevřen

Třebíčané se dočkali. Po více než roce čekání byl slavnostně otevřen nový most v Poušově, který nahradil starý Bailey bridge. Nový most má dřevobetonovou konstrukci a je široký 6,6 metru. Jeho výstavba byla zahájena na začátku letošního roku, kdy byly dokončeny piloty, a nosná konstrukce byla přivezena v dubnu. Tento nový most, který spojuje třebíčskou Borovinu a Podklášteří, je od 15. června plně funkční pro motoristy, pěší i cyklisty.

Číst dál...

Fotbalová vášeň v Jemnici

1. FC Jemnicko má dlouhou historii. Klub vždy hrál důležitou roli v komunitním životě Jemnice, přitahoval místní fanoušky a podporoval rozvoj mladých talentů v regionu.

Číst dál...

Dětský domov Budkov

Dětský domov v Budkově, umístěný v historickém zámku, je pro mnohé děti více než jen domovem. V domově nacházejí bezpečí, péči a podporu, kterou potřebují. Ačkoli je jejich situace obtížná, pečovatelé a zaměstnanci dětského domova se snaží vytvořit prostředí, kde se děti mohou cítit přijaty, mohou se rozvíjet a navazovat nové přátelské vztahy.

Číst dál...

Červen v Jemnici plný zážitků

Červen v Jemnici přináší bohatý program plný historických slavností a kulturních akcí, které nadchnou jak místní obyvatele, tak návštěvníky města. Mezi nejvýznamnější události patří Historická slavnost Barchan, Noc kostelů a Večerní běh Jana Lucemburského.

Číst dál...

Třebíč město plné života

Červen je měsíc, kdy Třebíč ožije bohatým programem plným zajímavých akcí, které přilákají obyvatele i návštěvníky z okolí. Letošní sezóna slibuje pestrou nabídku, připravte se na měsíční jízdu plnou zábavy, pohybu a kultury.

Číst dál...

Na kole dětem z Třebíče

 Od roku 2010 probíhá vždy začátkem léta cyklotour „Na kole dětem“ napříč celou republikou. Ve dnech 29. 5. - 8. 6. 2024 vyrazí Josef Zimovčák a peloton cyklistů na etapovou cyklojízdu po naší zemi.

Číst dál...

REKLAMA