PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Aktuální zprávy 22. 3. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění v kraji. Dnes pro Vás máme radostnou zprávu z jihlavské zoo i pozvánku na výstavu, která na Vysočinu doputovala až z Rakouska.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 21. 3. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Nechte se pozvat na promítání dokumentů o lidských právech nebo k prohlídce památek, jimž co nevidět začne návštěvnická sezóna.

Číst dál...

VIDEO: Peer konzultant pomůže tak, jak jiní nemohou

Každý se občas potřebuje vypovídat někomu, u koho nalezne pochopení. Lidé s psychickým onemocněním to mají s hledáním takové spřízněné duše mnohem složitější, ale Fokus Vysočina se jim snaží vyjít vstříc. Právě za tímto účelem loni v havlíčkobrodském středisku vznikla nová pracovní pozice takzvaného peer konzultanta.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 20. 3. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Nejen kulturní ohlédnutí za závěrem minulého týdne, předpověď počasí i jednu pozvánku pro modeláře, to vše nabídnou dnešní zprávy.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 17. 3. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění v kraji. Dnes se dozvíte, že i paneláky poutají pozornost památkářů, a ti telčští o nich dokonce chystají přednášku. Dále se ve zprávách věnujeme například budoucnosti veřejné dopravy na Vysočině.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 16. 3. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Dnes Vám představíme nové poštovní známky se zvířátky, které vyšly k výročí jihlavské zoo. Kromě toho zabrousíme i k vážnějšímu tématu, a sice připravované vyhlášce, která nedá spát vlastníkům zemědělské půdy.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 15. 3. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Pozvánku do Horáckého divadla a novinky z jihlavské nemocnice si nenechte ujít v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: V jedné z dílen se klienti učí být občany

Podmínkou plnohodnotného zařazení člověka do společnosti je znalost práv a povinností občana a schopnost orientovat se ve svém okolí. Právě proto se uživatelé služeb denního stacionáře Domova Jeřabina v Pelhřimově vzdělávají v dílně občanské výchovy a informačních technologií. Po transformaci těchobuzského ústavu sociální péče pro mentálně postižené se její existence ukázala být nezbytnou.

Číst dál...

REKLAMA