PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Aktuální zprávy 25. 4. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění v kraji. Dnešní zprávy prozradí, jak dopadlo vysočinské soutěžní klání trampské muziky a kdo z dobrovolníků si na Havlíčkobrodsku za uplynulý rok vysloužil Křesadlo.

Číst dál...

Sedmnáctiletý mladík se zařadil mezi hledané

Jihlavští kriminalisté se na veřejnost obracejí s žádostí o spolupráci při pátrání po sedmnáctiletém chlapci z Jihlavska, který by se mohl zdržovat na Třebíčsku. Od jeho loňského útěku je po něm vyhlášeno pátrání, letos byl na mladíka vydán příkaz k zatčení.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 24. 4. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V dnešních zprávách se dozvíte, jaké neštěstí poznamenalo víkend na Žďársku, a podíváte se, jak vypadala demolice dálničního nadjezdu u Koberovic.

Číst dál...

VIDEO: Multidisciplinární tým spojuje sociální a zdravotní pomoc dohromady

Inspirovat se v zahraničí něčím, co opravdu funguje, na tom jistě není nic špatného. Právě tak se v havlíčkobrodském středisku Fokusu Vysočina zrodila myšlenka na multidisciplinární tým, který by v léčbě duševních onemocnění propojil zdravotní a sociální sféru. Tato součinnost totiž může být pro všechny strany velmi prospěšná.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 21. 4. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Před námi je víkend, takže se ve zprávách podívejte, jaké chystá počasí a kam se můžete vypravit na výlet.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 20. 4. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V dnešních zprávách pro Vás máme jedno varování od policie i pozvánku na dobročinnou akci v Havlíčkově Brodě.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 19. 4. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Co všechno přes Velikonoce při kontrolách na silnicích odhalili policisté a kolik dodatečných žadatelů o kotlíkové dotace bylo úspěšných, nejen to se dozvíte v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 18. 4. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Výhled počasí a pozvánka na Den pro zdraví v Pelhřimově, nejen to na Vás čeká v dnešních zprávách.

Číst dál...

REKLAMA