OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

binderberger vyvazeci vuzO tom, že univerzálního vojáka můžete najít i na válečném poli v zemědělské, lesní a stavební technice se přesvědčili všichni návštěvníci Dne lesní techniky na polygonu firmy MANATECH CZ. Právě na této pravidelné akci představil výhradní dovozce MANATECH CZ novinku od firmy Binderberger – vyvážecí přívěs s nakládacím ramenem DUPLEX 14.

Tento stroj nabízí na českém trhu unikátní spojení několika funkcí. Jedná se o vyvážecí přívěs, který je možné proměnit v nosič kontejnerů a také jako vyvážecí přívěs s nakládacím ramenem. Výhodou novinky DUPLEX 14 je skutečnost, že kombinuje výhody nosiče kontejnerů a vyvážecího přívěsu, kdy snadnou výměnou nástavby vznikne univerzální přepravní prostředek pro jakýkoliv materiál. Své uplatnění tak najde DUPLEX 14 nejen při práci v lese, ale i v zemědělství, stavebnictví a v neposlední řadě i v komunální technice. Exkluzivním dovozcem pro Českou republiku a Slovensko je firma MANATECH CZ.

REKLAMA

Na Dnu lesní techniky se během praktických ukázek jednotlivých strojů opět potvrdila vysoká kvalita strojů značky Binderberger s vysokou variabilitou možností nástaveb. Návštěvníci pravidelné prezentační akce si na polygonu v Jiřicích vyzkoušeli nejen novinky, ale i stálice v prodejním sortimentu MANATECH CZ. K vidění byly štípače SSP520, vyvážecí přívěsy WOODMAN a Multiforest. Podzimní prezentace nezapomněla ani i další techniku důležitou pro práci v lese. Konkrétně tým MANATECH CZ představil v plném nasazení štípač Linddana a mulčovače Gramip. Všechny ukázky strojů jen dokladovaly slogan pořadatele Dne lesní techniky – stroje pro opravdovou práci.

PROHLÉDNĚTE SI TAKÉ FOTOGALERII ZE DNE LESNÍ TECHNIKY


Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Facebook i-Vysočina.cz

 

REKLAMA