OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

lukapelet peletky_ikonaLUKAPELET  – tak se jmenují nové EXTRA ČISTÉ PELETKY, které od letošního roku nabízí pro vytápění přední český dřevo zpracovatel  společnost DDL Lukavec. Perspektivní palivo přírodního původu s vysokou výhřevností obsahuje velmi nízké množství popelovin a vody. Právě díky své čistotě nabízejí peletky  LUKAPELET  vysokou výhřevnost a velmi kvalitní spalování. Každému, kdo se rozhodne pro ekologické a účinné vytápění peletky LUKAPELET   umožňují přesnou regulaci tepelného výkonu při zachování maximální čistoty a ekologie spalovacího procesu.

Peletky  LUKAPELET  jsou lisovány pod velkým tlakem z materiálu zbaveného kůry, z měkkého dřeva, bez chemických přísad a pojidel. Zdrojem vstupního materiálu pro výrobu peletek vyrobených v DDL je výhradně čistá hoblina z vlastní výroby hoblovaných profilů vždy bez kůry a nežádoucích příměsí! Neobsahují přidaná pojiva ani jiné chemické příměsi, které zkracují životnost kotle. Požadovanou pevnost a soudržnost po slisování zajišťují přírodní látky obsažené ve dřevu.

REKLAMA

Díky své čistotě zajišťují  LUKAPELET  velmi kvalitní spalovací proces. Z 1000 kg peletek je pouze cca 3 kg popela. Tato hodnota patří k nejnižším dosaženým hodnotám na trhu vůbec.

Moderní ekologické a vysoce účinné palivo dodává výrobce DDL jak na paletách, tak v obřích vacích a to vždy podle potřeb zákazníka. Extra čisté peletky  LUKAPELET  je možné zakoupit v prodejnách DDL a dceřiné společnosti Kili. Novinkou je také internetový obchod, na kterém si zákazníci mohou nejen koupit extra čisté peletky, ale nechat si je odvézt až domů.

Více informací o extra čistých peletkách  LUKAPELET  najdete na www.lukapelet.cz 


Vysočina plná novinek a aktuálních informací

REKLAMA