OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

V českých domácnostech tiše leží zlatý poklad

mobil smsS nástupem mobilních telefonů se v běžných domácnostech začala nenápadně shromažďovat zásoba zlata. Statistická data působí až neuvěřitelně. Klasickou těžbou zlata se dnes z jedné tuny horniny získá v průměru 1 až 3 gramy zlata. Tuna mobilních telefonů ukrývá stonásobné množství. Výtěžnost bývá kolem 300 gramů zlata. Podle některých odhadů může v českých domácnostech ležet přes osm milionů nepoužívaných mobilů, což představuje zhruba 300 kilogramů zlata a přes dvě a půl tuny stříbra.

Číst dál...

VIDEOROZHOVOR: Firma CONTEG oslavila 15 let od svého vzniku

conteg logo ikonaSpolečnost CONTEG patřící mezi největší výrobce IT rozvaděčů, průmyslových rozvaděčů a systémových řešení a služeb pro datová centra a průmyslové aplikace v Evropě, Africe a Středním východě, v letošním roce oslavila 15 let od svého založení. Rozvaděče s logem CONTEG je možné potkat ve více než 50 zemích na 4 kontinentech. Celý prostor EMEA (Evropa, severní Afrika, Blízký a Střední východ) pokrývá společnost CONTEG sítí distributorů a vlastních obchodních zastoupení. O klíčových momentech v historii firmy a jejím strategickém směřování jsme mluvili s předsedou představenstva Vítem Voláčkem.

Číst dál...

PSJ je v „Českých 100 nejlepších“ nejlépe umístěnou stavební firmou

czech best psj ikonaSedmnáctý ročník prestižní ankety českých manažerů a odborníků „Českých 100 nejlepších“ potvrdil pozici akciové společnosti PSJ v elitní stovce českých firem. V celkovém mezioborovém pořadí se umístila na nejvyšší pozici ve své historii – na 66. místě, čímž si oproti loňskému roku o šestnáct míst polepšila. Zároveň za rok 2013 zaujala nejlepší pozici ze všech českých stavebních společností a navíc obhájila post nejvýše umístěné firmy sídlící v Kraji Vysočina.

Číst dál...

AGROSTROJ Pelhřimov hledá nové zaměstnance

agrostroj ikonaPelhřimovský Agrostroj čeká dynamický rozvoj výroby a s tím spojené přijímání nových zaměstnanců. Firma v těchto dnech začala nábor na nové zaměstnance. Především hledá konstruktéry, technology, vedoucí výroby a mistry. Společnost novým pracovníkům nabízí nejen zajímavé platy, ale i možnosti zahraničních stáží a firemní benefity. VÍCE INFORMACÍ NAJDETE UVNITŘ ČLÁNKU V NÁBOROVÉM INZERÁTU!

Číst dál...

Obchodní a administrativní komplex v Adleru otevřel své brány

adler plaza psj ikonaV první polovině května otevřel své brány obchodně administrativní komplex v černomořském letovisku Adleru. Toto město je součástí největší aglomerace v Rusku, jejímž centrem je město Soči. Rozsáhlá zakázka probíhala od března 2011 a vyžádala si stavební investice ve výši 56,3 milionů eur. Na exportním financování díla se podílela PPF Banka a menší měrou též První česko – ruská banka. Vše probíhalo pod dohledem Exportní garanční a pojišťovací společnosti (EGAP).

Číst dál...

Ministr průmyslu a obchodu Martin Kuba navštívil jihlavský Bosch Diesel

bosch kuba ikonaV rámci své návštěvy Kraje Vysočina navštívil dne 17. května 2013 ministr průmyslu a obchodu Martin Kuba firmu Bosch Diesel s.r.o. v Jihlavě. jeho návštěvě ve firmě byl přítomen i hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek, senátor Senátu Parlamentu České republiky Miloš Vystrčil a primátor města Jihlavy Jaroslav Vymazal.

Číst dál...

Bosch Diesel s.r.o. získal ocenění za prorodinně orientovanou personální politiku firmy

boch certifikat ikonaDne 28. ledna 2013 předala firmě Bosch Diesel s.r.o. ministryně práce a sociálních věcí Ludmila Müllerová základní certifikát „Audit rodina & zaměstnání“. Za Bosch Diesel s.r.o. převzal v Praze ocenění z rukou ministryně Müllerové vedoucí personálního oddělení Oldřich Židlík. Vedle jihlavského závodu firmy Bosch ocenilo Ministerstvo práce a sociálních věcí základním certifikátem „Audit rodina & zaměstnání“ ještě dalších dvanáct firem a organizací z České republiky.

Číst dál...

REKLAMA