OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

bosch diesel_prohlidka_ikonaBosch Diesel s.r.o. pozval dne 13. ledna 2012 na návštěvu firmy účastníky sociálního projektu „Odrazový můstek“. Program návštěvy byl připraven ve spolupráci s krajskou pobočkou Úřadu práce ČR v Jihlavě a Diecézní charitou Brno – Oblastní charita Jihlava. 

Cílem projektu „Odrazový můstek“ je především zvýšit motivaci, obnovit základní sociální a osobnostní kompetence, zlepšit orientaci na trhu práce a ověřit základní pracovní dovednosti klientů projektu, kterými jsou nezaměstnané osoby. Tím projekt zároveň zvýší možnost klientů získat nové pracovní místo.

REKLAMA

Vedle základních informací o firmě měli účastníci možnost projít podrobně výrobou vysokotlakých dieselových čerpadel CP4, seznámit se s vysoce moderními technologiemi firmy a pracovními podmínkami u firmy Bosch. „Oblast sociální zodpovědnosti je pro nás jako firmu Bosch velmi důležitým tématem. Jsme, jako Bosch v Jihlavě, známi svou vysokou kvalitou, dodržováním dodacích termínů a konkurenceschopností na trzích. Abychom naplnili naše heslo „Bosch Diesel – To nejlepší z Vysočiny“, chceme splatit svůj díl regionu Vysočiny a městu Jihlavě. Proto podporujeme různé projekty mimo jiné i v sociálních oblastech a aktivně se účastníme i projektů typu „Odrazový můstek,” sdělil ekonomický ředitel firmy Bosch Diesel Hermann Butz.

Projekt „Odrazový můstek“ je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.


Úspory energie sledujte na EnergyTV

Vysočina plná novinek a aktuálních informací

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA