OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

makro_jihlava_ikonaSpolečnost Makro Cash & Carry ČR, která v Česku provozuje 13 velkoobchodních center, v Jihlavě slavnostně otevřela novou formu prodeje, tzv. Drive-In. Nová služba Drive-In je určena zákazníkům ze segmentu HoReCa (hotely, restaurace a stravovací služby) a maloobchodu z oblastí, které jsou vzdáleny více než 60 minut od nejbližší velkoobchodní prodejny Makro.  Cílem nového konceptu služeb je ušetřit čas i finanční prostředky zákazníků na dojezd do vzdálené pobočky Makro.

 

REKLAMA

 

 

makro-ilustracni
Prostřednictvím nové služby Drive-In si zákazník bude moci objednat zboží z kompletní nabídky velkoobchodu Makro v Brně, objednané zboží bude doručeno do 24 hodin do Makro Drive-In Jihlava, kde si ho zákazník zaplatí a vyzvedne.

 

makro-paska

Objednat zboží je možné na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., telefonicky na čísle +420 545 592 830 a vyzvednout přímo v MAKRO Drive-In, Pávovská 15A, sjezd z dálnice D1 112 km, průmyslová zóna č. I. Služba MAKRO Drive-In má svůj ceník navýšený jen o 1 % oproti cenám ve velkoobchodu Makro v Brně.

makro-paska1

makro_zahajeni

V ceně zboží jsou již zahrnuté náklady za zpracování objednávky, dovoz zboží do skladu v Jihlavě a jeho připravení k distribuci. Samozřejmostí je pomoc pracovníků MAKRO Drive-In s nakládkou zboží zákazníka.  

REPORTÁŽ ZE SLAVNOSTNÍHO OTEVŘENÍ SLEDUJTE ZDE:

REKLAMA