OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Jihlavská fotbalová etapa legendárního gólmana Jaromíra Blažka nekončí. Se sportovním vedením FC Vysočina se dohodl na pokračování svého působení v roli trenéra brankářů. Navíc v příštím ročníku hodlá svoji činnost v klubu rozšířit.

 

REKLAMA

Jaromír Blažek na Vysočinu přišel v lednu 2012, aby pomohl vytouženému postupu do nejvyšší soutěže. Nezůstalo však jen u této mety. Sparťanská ikona jihlavskou branku hájila společně s Janem Hanušem během tří úspěšných prvoligových ročníků, kdy si Blažek připsal 49 startů v dresu FC Vysočina. V počtu vychytaných nul se mezi českými a československými gólmany posunul na druhou příčku za nedostižného Petra Čecha a navíc navýšil rekord Pepiho Bicana, když se stal nejstarším fotbalistou v nejvyšší soutěži. Vedle hráčské role Blažek od léta 2013 plnil roli trenéra gólmanů jihlavského „áčka“, v níž hodlá setrvat i po skončení dlouholeté profesionální kariéry.

„S vedením klubu jsme domluveni na pokračování spolupráce. Těším se, že navážu na dosavadní práci s gólmany ligového kádru FC Vysočina a budu tak moci prohlubovat svoji trenérskou praxi. Vedle toho budu pomáhat trenérovi Tomáši Jansovi, který má v klubu na starosti přípravu a rozvoj brankářů v žákovském a dorosteneckém věku,“ uvedl Jaromír Blažek, který hodlá pokračovat ve svém trenérském studiu. Poté, co v zimě dokončil studium licence B, se aktuálně přihlásil ke studiu trenérské A licence.


Vysočina plná novinek a aktuálních informací

REKLAMA