OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Zástupci Třebíče a jihokorejského města Ulju-Gun podepsali memorandum o porozumění

Zástupci Třebíče a jihokorejského města Ulju-Gun včera uzavřeli memorandum o porozumění.  Jeho hlavními tématy jsou jaderná bezpečnost, místní rozvoj, propagace města a zřízení koordinační kanceláře, která se bude starat o vzájemnou výměnu zkušeností a komunikaci. Delegace složená ze zástupců Energetického Třebíčska, Okresní hospodářské komory Třebíč, Krajské hospodářské komory Vysočina, starostů Rouchovan a Dukovan, zástupců města Třebíče a firmy Nuvia se začátkem roku setkala v Jižní Koreji se zástupci firem a institucí zaměřených na jadernou energetiku.  

Číst dál...

Deratizace města Blanska proběhne ve dvou etapách

V období září–listopad 2018 proběhne v Blansku ohnisková deratizace provedená pracovníky firmy SENTRAC, spol. s r. o. Boskovice. Zaměří se na redukci populace hlodavců v největších ohniscích zamoření. Nástrahy budou pokládány do kanalizační sítě, na prostranství, a to zejména do nor, stezek apod. Dále budou deratizována problematická místa u bytových domů v oblasti kanalizačních a teplovodních přípojek a výměníkových stanic.

Číst dál...

Novoročním hostem Kulatých stolů byla ministryně školství Kateřina Valachová

Na novoroční Kulaté stoly Vysočiny přijala pozvání ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřina Valachová. Ve své úvodní řeči nastínila plány ministerstva například ohledně platů pro učitele, zefektivnění kvalifikačních programů nebo i zatraktivnění technických oborů. Právě na nedostatek kvalifikované pracovní síly v technické sféře si často stěžují sami zaměstnavatelé.

Číst dál...

Monitorovací lety odhalují kůrovcová ohniska

Průběh počasí letošního léta výrazně oslabil vitalitu lesů a připravil výborné podmínky pro množení kůrovců. Ve smrkových porostech je možné pozorovat jedince i celá ohniska stromů napadených tímto podkorním hmyzem.

Číst dál...

TELEVIZNÍ VYSÍLÁNÍ I-VYSOČINA.CZ

 


 

Jak nás naladíte?

Provozovatelem televizního vysílání programu i-Vysočina.cz je ve smyslu zákona č. 231/2001 Sb. společnost VIA PRESS s.r.o., se sídlem Praha 10 - Hostivař, Chudenická 1059/30, IČ: 24778362.

Orgánem dohledu nad provozováním televizního vysílání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.

dvbt 

DVB-T

i-Vysočina.cz je jediná televize na Vysočině, která vysílá program o Vysočině 24 hodin denně také v klasickém terestrickém vysílání DVB-T. Vysílač Regionální sítě 11 je umístěný v lokalitě Hosov u Jihlavy.

NALADIT NÁS MŮŽETE NA 57.KANÁLU

 

 cable tv

KABELOVÉ TELEVIZE

i-Vysočina.cz je dostupná také ve vysílání řady kabelových operátorů na Vysočině.

ZEPTEJTE SE SVÉHO KABELOVÉHO OPERÁTORA NEBO POSKYTOVATELE IPTV

 

 online tv

INTERNET

i-Vysočina.cz vysílá také na internetu. Živé vysílání najdete na internetových stránkách zpravodajského portálu i-Vysočina.cz

SLEDUJTE NÁS NA INTERNETU – www.i-vysocina.cz

 

 mobilni zarizeni

MOBILNÍ TELEFONY A TABLETY

i-Vysočina.cz vysílá také ve formátu pro chytré mobilní telefony a tablety. Živé vysílání můžete na těchto zařízeních sledovat prostřednictvím serveru YouTube, který vysílání zobrazí podle rozlišení vašeho zařízení.

MOBILNÍ VYSÍLÁNÍ PŘÍMO NA YOUTUBE - www.i-vysocina.cz/tv

 

 

 

 

404

Něco se pokazilo... Chyba 404

Je nám líto, ale vyžádaný obsah nebyl nalezen. Zkuste se vrátit na úvod

Možné důvody, proč nelze tuto stránka navštívit:

- máte zastaralé záložky

- došlo k překlepu v adrese stránky

- při zpracování se vyskytla systémová chyba, za kterou se omlouváme

REKLAMA