OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Výzva případným svědkům nehody v Třebíči

Policisté z dopravního inspektorátu Třebíč prověřují okolnosti dopravní nehody, která se stala 21. března v době kolem 13:40 hodin v Náměšti nad Oslavou na ulici Třebíčská na vyznačeném přechodu pro chodce. Policisté se obracejí na případné svědky dopravní nehody, především kvůli ztotožnění neznámého vozidla šedostříbrné barvy, které mělo na dopravní nehodě přímou účast.

Číst dál...

3 ze 4 studentů technických škol neví, co to je Průmysl 4.0

Téměř 80 % studentů neví, co je Průmysl 4.0. Více než polovina jich toto označení ani nikdy neslyšela. Překvapující zjištění odhalil společný průzkum inženýrské společnosti DEL a poradenské společnosti BDO, který provedla agentura Ipsos. Dotazování dále ukázalo, že o termínu označujícím čtvrtou průmyslovou revoluci dosud neslyšelo ani 30 % manažerů a majitelů českých průmyslových firem.

Číst dál...

Zástupci Třebíče a jihokorejského města Ulju-Gun podepsali memorandum o porozumění

Zástupci Třebíče a jihokorejského města Ulju-Gun včera uzavřeli memorandum o porozumění.  Jeho hlavními tématy jsou jaderná bezpečnost, místní rozvoj, propagace města a zřízení koordinační kanceláře, která se bude starat o vzájemnou výměnu zkušeností a komunikaci. Delegace složená ze zástupců Energetického Třebíčska, Okresní hospodářské komory Třebíč, Krajské hospodářské komory Vysočina, starostů Rouchovan a Dukovan, zástupců města Třebíče a firmy Nuvia se začátkem roku setkala v Jižní Koreji se zástupci firem a institucí zaměřených na jadernou energetiku.  

Číst dál...

Deratizace města Blanska proběhne ve dvou etapách

V období září–listopad 2018 proběhne v Blansku ohnisková deratizace provedená pracovníky firmy SENTRAC, spol. s r. o. Boskovice. Zaměří se na redukci populace hlodavců v největších ohniscích zamoření. Nástrahy budou pokládány do kanalizační sítě, na prostranství, a to zejména do nor, stezek apod. Dále budou deratizována problematická místa u bytových domů v oblasti kanalizačních a teplovodních přípojek a výměníkových stanic.

Číst dál...

Novoročním hostem Kulatých stolů byla ministryně školství Kateřina Valachová

Na novoroční Kulaté stoly Vysočiny přijala pozvání ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřina Valachová. Ve své úvodní řeči nastínila plány ministerstva například ohledně platů pro učitele, zefektivnění kvalifikačních programů nebo i zatraktivnění technických oborů. Právě na nedostatek kvalifikované pracovní síly v technické sféře si často stěžují sami zaměstnavatelé.

Číst dál...

Monitorovací lety odhalují kůrovcová ohniska

Průběh počasí letošního léta výrazně oslabil vitalitu lesů a připravil výborné podmínky pro množení kůrovců. Ve smrkových porostech je možné pozorovat jedince i celá ohniska stromů napadených tímto podkorním hmyzem.

Číst dál...

TELEVIZNÍ VYSÍLÁNÍ I-VYSOČINA.CZ

 


 

Jak nás naladíte?

Provozovatelem televizního vysílání programu i-Vysočina.cz je ve smyslu zákona č. 231/2001 Sb. společnost VIA PRESS s.r.o., se sídlem Praha 10 - Hostivař, Chudenická 1059/30, IČ: 24778362.

Orgánem dohledu nad provozováním televizního vysílání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.

dvbt 

DVB-T

i-Vysočina.cz je jediná televize na Vysočině, která vysílá program o Vysočině 24 hodin denně také v klasickém terestrickém vysílání DVB-T. Vysílač Regionální sítě 11 je umístěný v lokalitě Hosov u Jihlavy.

NALADIT NÁS MŮŽETE NA 57.KANÁLU

 

 cable tv

KABELOVÉ TELEVIZE

i-Vysočina.cz je dostupná také ve vysílání řady kabelových operátorů na Vysočině.

ZEPTEJTE SE SVÉHO KABELOVÉHO OPERÁTORA NEBO POSKYTOVATELE IPTV

 

 online tv

INTERNET

i-Vysočina.cz vysílá také na internetu. Živé vysílání najdete na internetových stránkách zpravodajského portálu i-Vysočina.cz

SLEDUJTE NÁS NA INTERNETU – www.i-vysocina.cz

 

 mobilni zarizeni

MOBILNÍ TELEFONY A TABLETY

i-Vysočina.cz vysílá také ve formátu pro chytré mobilní telefony a tablety. Živé vysílání můžete na těchto zařízeních sledovat prostřednictvím serveru YouTube, který vysílání zobrazí podle rozlišení vašeho zařízení.

MOBILNÍ VYSÍLÁNÍ PŘÍMO NA YOUTUBE - www.i-vysocina.cz/tv

 

 

 

 

404

Něco se pokazilo... Chyba 404

Je nám líto, ale vyžádaný obsah nebyl nalezen. Zkuste se vrátit na úvod

Možné důvody, proč nelze tuto stránka navštívit:

- máte zastaralé záložky

- došlo k překlepu v adrese stránky

- při zpracování se vyskytla systémová chyba, za kterou se omlouváme

REKLAMA