bazar_rock_13092010V letošním roce slaví rocková kapela BAZAR čtvrt století svého fungování  a kde jinde by se tato událost měla oslavit, než v jejím rodném Pelhřimově. Skupina vznikla v červnu 1985 a vystřídalo se v ní několik výborných muzikantů.  Z původní sestavy zůstal pouze zpěvák Vašek Pěnka a kytarista Zdeněk Duda. Na druhou kytaru hraje v současné době Ladislav Berka, na basovou kytaru Vladimír Voplakal, na klávesy hraje Lukáš Novák a za bicími se usadil Jarda Hrůza. BAZAR hraje skladby ze své vlastní tvorby i z dílen věhlasných rockových či metalových kapel jako jsou zejména Deep Purple, Y&T či  Whitesnake.

 

REKLAMA

Vystoupení k 25. výročí vzniku kapely se bude konat v kulturním domě Máj v Pelhřimově v pátek 1.10.2010 od 20:00 hodin. Společně se současným Bazarem si zahrají i bývalí členové této legendární kapely. Jako host přijal pozvání i Radim Hladík se svou skupinou Blue Effect, která nyní hraje ve složení Radim Hladík, Honza Křížek, Wojttech a Vašek Zima, dále zahraje i skupina Mary Long z Tábora.

bazar_rock_foto

Večerem budou provázet DJ Ježek a DJ Rod, kteří společně s Kulturním zařízením města Pelhřimova vzali na svá bedra pořádání této akce a doplní večer plný muziky svou disco produkcí.

bazar_plakat

Vstupenky jsou v předprodeji v Turistickém informačním centru Pelhřimov, Masarykovo náměstí 10, rezervace na telefonu 565 326924. Více informací na webové adrese www.bazar-rock.webovka.eu.

REKLAMA