HF2Videoklip k singlu Wake UP byl natočený na jeden záběr bez jediného střihu! Odehrává se v něm několik zdánlivě nesouvisejících příběhů, které se však při pozorném sledování vzájemně proplétají. Ve videoklipu si kromě kapely High Five zahrál například promotér Robert Vlček, který si roli barmana střihl již před několika lety ve filmu Samotáři.

Dalším účinkujícím je herečka Patricie Solaříková známá například ze seriálu Ulice nebo Ranč U zelené sedmy. Režisérem videoklipu je Martin Linhart. Další zajímavou postavou je rozhlasový moderátor a hudebník Jakub Alexa, zpěvačka Viki, bubeník kapely Hrůzy Stanislav Matoušek dále hrají: Dana Faktorová, Gloria Delilah Abu Zummar, Melanie Drastilová, Sarah Magassoubová.Režie: Martin Linhart
Kamera: Martin Linhart, Martin Trnka
Scénář: L. Bělina / J. Alexa / M. Linhart & High Five

Děj se odehrává v pražském So.cz.ka baru. Zachycuje běžné situace obyčejného pracovního dne ve velkém městě, plném zvláštních lidí. Odráží příběhy a osudy jednotlivých postav různých sociálních vrstev a zájmů, kteří do baru přicházejí s různými, často podivnými záměry.

Singl a videoklip předznamenávají vydání debutového EP, které by mělo vyjít v září 2011. Producentem singlu i celého EP je Jakub Alexa, o mix a mastering se stará Filip Gemroth ve studiu Psáry.

Více info o kapele naleznete na http://www.bandzone.cz/janrichter nebo http://high-five.cz
REKLAMA