nejvetsi bublina ikonaBublinář Matěj Kodeš se ve středu 12.9, v 18 hodin v Muzeu stará čistírna, chystá překonat světový rekord a vytvořit nejdelší bublinový tunel na světě. Překonávat bude stávající rekord z roku 2010, kdy vytvořil na festivalu Pelhřimov - město rekordů tunel dlouhý 24.1 m... Nyní se, díky obrovským prostorům muzea, které má k dispozici, chystá pokořit 30ti metrovou hranici. Rekord bude probíhat za účasti komisařů z Agentury Dobrý den Pelhřimov.

Akce se koná ve středu 12.9.2012 v Muzeu stará čistírna (Papírenská 6, Praha 6) při příležitosti Dnů evropského dědictví. Krom bublinové show a pokusu o překonání světového rekordu se můžete těšit na bohatý doprovodný program v podobě prohlídek muzea, jízd na raftu jednou z usazovacích nádrží, výstup na komín a podobně.

REKLAMA

Matěj Kodeš je profesionální bublinář, který patří mezi světovou špičku a je jako jediný v ČR členem mezinárodní asociace profesionálních bublinářů. Na svém kontě má již několik světových rekordů s bublinami, které ještě nebyly překonány, jako například: největší věc zavřená do mýdlové bubliny (závodní tahač), největší volně letící bublina na světe (20,57 m3), 5 živých tygrů uzavřených v bublině a podobně. Při jeho show, která bude následovat po rekordním pokusu, uvidíte levitující a explodující bubliny, kolotoč, hvězdičku, triky na jediném světelném stolku ve střední Evropě, obří bubliny a mnoho dalších, někdy až neuvěřitelných kouzel a triků s bublinami.


Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA