OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

odskaceme_si_to_za_vasSoutěž o nejlepší video s tématikou „CO DOKÁŽEŠ NA JEDNÉ NOZE TY“ v těchto dnech odstartoval Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové. Probíhá na webových stránkách kampaně „Odskáčeme si to za vás“ a navazuje na záměr dvou mladých dobrovolníků odskákat Hervis ½ Maraton Praha po jedné noze. Účastníky soutěže čekají velmi atraktivní ceny - skákací boty WORKER Jump, jízda v závodním voze či tandemový let na paraglidingovém křídle.

Každé video s touto tématikou zaslané od pondělí 14. března do úterý 12. dubna prostřednictvím webových stránek kampaně (jež splní podmínky soutěže), bude umístěné na stránkách www.odskacemesitozavas.cz. Hlasovat o nejlepší video boudou sami návštěvníci webových stránek.

Tvůrci deseti videí s nejlepším hodnocením získají zajímavé věcné ceny - skákací boty WORKER Jump, jízdu v závodním voze, tandemový let na paraglidingovém křídle, digitální fotoaparát Olympus nebo poukázku na nákup v prodejnách Hervis Sport a móda v hodnotě 500 korun. Další tři zvláštní ceny za kreativitu a umělecké zpracování udělí porota složená z odborníků na PR a video-produkci jmenovanou nadací. Vítěze soutěže vyhlásí v pondělí 18.
dubna 2011.

odskaceme_si_to_za_vas_01
„Cílem soutěže je zapojit mladé lidi do kampaně „Odskáčeme si to za vás“ a upozornit je tím na problematiku zdravotně postižených“, vysvětluje smysl soutěže MUDr. Milena Černá, ředitelka Nadace Olgy Havlové.

Kampaň „Odskáčeme si to za vás“ byla spuštěna koncem března a její vznik iniciovali dva dobrovolníci Nadace Olgy Havlové, Jan Krédl a Jan Odehnal, kteří jsou zapálenými sportovci a běžci maratonů. Finanční prostředky, jež tímto nadace získá, použije na nákup nových invalidních vozíků, digitálních sluchadel a dalších kompenzačních pomůcek. Půlmaraton bude odstartován v sobotu 2. dubna ve 12 hodin v centru Prahy a za nadaci se jej zúčastní několik desítek běžců. Po jedné noze jej však odskáčou pouze tito dva.

www.odskacemesitozavas.cz


www.facebook.com/odskaceme.si.to.za.vas

REKLAMA