OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

motokary hb vitez ikonaZájemci o jízdu na motokárách mají v Havlíčkově Brodě poslední šanci. KartAréna HB totiž ke konci roku ukončí svou činnost. Motokárová dráha vznikla v jedné z budov v areálu bývalého Plastimatu na začátku roku 2012. Postupně se z vnitřní dráhy rozrostla i na venkovní prostory a délka okruhu se tak zdvojnásobila. „Stále jsme se snažili něco vylepšovat, dráha se několikrát změnila, přibyl nadjezd, rozšíření trati i úprava zázemí,“ říká provozovatel Michal Prášek.

Za necelé dva roky provozu si na motokáry našly cestu stovky lidí. „Jezdili tu mladí i staří, muži i ženy. Na motokárách se často vyřádily i celé skupiny nebo firemní kolektivy, které u nás pořádaly netradiční firemní večírky. Měli jsme u nás i předsvatební rozlučku a spousty dalších akcí,“ vypočítává Prášek.

REKLAMA

Pro opravdové nadšence pak provozovatel pořádal motokárové závody. Jely se dva ročníky Havlíčkobrodského motokárového šampionátu, do kterých se zapojily desítky závodníků. V prvním vyhrál Patrik Bláha, letošní ročník pak s přehledem ovládl Pavel Nejezchleba.
Poslední možnost zajezdit si na motokárách mají Broďáci před vánočními svátky. „Budeme jezdit od úterý 17. do neděle 22. prosince, každý den od 15 hodin, případně dle dohody. Pro jistotu doporučuji rezervovat si dráhu na telefonním čísle 606 269 650. Současně to bude také poslední možnost využít dárkové poukazy,“ uzavírá Prášek.


Vysočina plná novinek a aktuálních informací

REKLAMA