OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

motokary hb vitez ikonaV neděli 24. Listopadu se v KartAréně HB jelo finále Havlíčkobrodského motokárového šampionátu 2013. Druhý ročník soutěže měl už před posledním závodem jasného vítěze – s jedenapadesáti bodovým náskokem letos vyhrál Pavel Nejezchleba.

V posledním letošním závodě se jelo jen na vnitřní trati, ale opět byly jednotlivé jízdy velmi vyrovnané. Nejrychlejší byl nakonec Petr Doležal, druhý skončil celkový vítěz šampionátu Pavel Nejezchleba a třetí příčku obsadil Pavel Dalešický.

REKLAMA

Celkový vítěz Pavel Nejezchleba letos nevynechal ani jeden závod a celkem dosáhl na 132 bodů. V sezóně byl jednou první, třikrát druhý, dvakrát třetí a jednou pátý. Druhé místo v celkovém pořadí obsadil s 81 body Pavel Buňat. Třetí příčku pak díky vítězství v posledním závodě vybojoval Petr Doležal, který za sezónu nasbíral 72 bodů.

hb motokary vitez

Celkem se letos v rámci Havlíčkobrodského motokárového šampionátu jelo sedm závodů, do kterých se v průběhu sezóny zapojilo 38 závodníků. „Myslím, že jsme vychytali všechny mouchy z loňské sezóny a podařilo se nám vytvořit kvalitní soutěž. O tom svědčí i počet závodníků a také jejich zápal do závodění. Sezóna přinesla opět spoustu napínavých soubojů, i když nakonec celkový vítěz vyhrál s velkým náskokem. Chtěl bych poděkovat všem závodníkům, návštěvníkům, ale i partnerům a sponzorům,“ říká organizátor šampionátu Michal Prášek.

Partnerem závodů je Město Havlíčkův Brod, Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a Poháry.com. Mediálním partnerem je kulturní magazín ZOOM.

Provoz KartArény HB ke konci roku končí, proto provozovatel upozorňuje návštěvníky, kteří mají poukázky na jízdy, aby je vyjezdili do 23. prosince.


Vysočina plná novinek a aktuálních informací

Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

REKLAMA