OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

dscf3199_.jpgV pátek se uskutečnil na fotbalovém hřišti v Telči již 11. ročník Turnaje měst v malé kopané 2010 za účasti týmů pěti měst bývalého jihlavského okresu (Telč, Třešť, Polná, Brtnice, Jihlava) a týmu kraje Vysočina. Jihlava po dvou letech opět získala 1. místo, když porazila mužstva Třeště, kraje Vysočina a Polné, prohrála s Brtnicí a remizovala s hostitelskou Telčí. V historii turnaje to bylo již páté prvenství Jihlavy.sport.jpg

 

Nultý, zkušební, ročník turnaje měst v malé kopané se uskutečnil v roce 2000 v Batelově. Zakládajícími městy byla Jihlava, Telč, Třešť a Polná. Města se tehdy dohodla, že by bylo dobré, aby se turnaj stal tradicí. A tak se první oficiální ročník uskutečnil  opět v Batelově, kdy pořádajícím městem byla Jihlava. Města se domluvila, že se budou v organizaci turnaje každý rok střídat. Po vzniku krajů se turnaje začal zúčastňovat  kraj Vysočina a nově i město Brtnice. V roce 2008, kdy turnaj pořádalo město Jihlava, se jako host zúčastnil i tým partnerského města Heidenheim.

Statutární město Jihlava reprezentoval tým ve složení: Miroslav Veselý, Petr Kuchta, Martin Tůma, Martin Štoll, František Obrdlík, Jan Diviš, Bedřich Ščerban, Martin Málek a Tomáš Koukal. Jan Diviš byl zároveň vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.

REKLAMA

Sledujte další zajímavé informace a zpravodajství z kraje Vysočina

REKLAMA