OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

fc vysocina logoPouhých čtrnáct dní zaslouženého letního odpočinku právě nyní prožívají fotbalisté FC Vysočina. Po skvělé tečce za Gambrinus ligou v podobě výhry nad Slavií Praha zahájí už v úterý 18. června přípravu na nový soutěžní ročník. Měsíc poté už vyběhnou k prvnímu prvoligovému duelu.

Start přípravy tradičně obstarají funkční a diagnostické testy na FTVS v Praze. Ve středu 19. června pak svěřence trenéra Františka Komňackého čeká první tréninková jednotka v areálu v Jiráskově ulici v Jihlavě. Důležitou součást letního bloku bude tvořit devět přípravných duelů proti velmi kvalitním českým i zahraničním soupeřům. Tři utkání se uskuteční v Rakousku, jedno ve Svitavách a hned pět duelů budou hostit hřiště v Kraji Vysočina. Půjde o dva duely v rámci Perleťového poháru v Žirovnici (účast Baníku Ostrava, Bohemians 1905 a Banské Bystrice), atraktivní měření sil proti Slovanu Bratislava či o utkání proti slovenské Myjavě, které by mělo proběhnout v Jihlavě. Aktuální podobu přehledu přípravných duelů včetně zápasů juniorky naleznete na klubovém webu – ZDE. Průběžně zde budou doplňováni soupeři a časy zápasů.

REKLAMA

V neděli 7. července nabere jihlavský tým směr Horní Rakousku, konkrétně městečko Bad Leonfelden. Ladění formy FC Vysočina na start Gambrinus ligy potrvá do soboty 13. července a jeho součástí budou i dvě náročné prověrky proti zahraničním klubům. Tyto soupeře jihlavského týmu v brzké době upřesníme.

Bad Leonfelden je skvělým místem nejen pro přípravu FC Vysočina, ale i pro vaši dovolenou! Jízda na trekingovém i horském kole, túry, wellness, úžasná kuchyně a mnohem více – stačí kliknout na www.oberoesterreich.at


Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA