OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM

sjezdovka karasin_zavody_ikonaKaždoročně pořádá ORELský lyžařský oddíl závody ve slalomu pro širokou veřejnost. V letošním roce se konaly 25. února 2012 na sjezdovce v Karasíně. Byly vyhlášeny tyto kategorie -Slalom na lyžích pro předškolní děti 3-6 let, školní děti 6 -10 a 11 – 15 let a závody na snowboardu.  Zúčastnilo se celkem 25 dětí.

V nejmladší  I. kategorii zvítězil Jakub Kozák, z dívek Zuzana Loukotová, 2. místo Libor Jedlička, 3. místo Jiří Blecha. Ve II. kategorii – 1. místo Martin Oliva + nejlepší čas celé soutěže, v dívkách Natálie Palečková, 2. místo Roman Proks, dívky Nela Loukotová a Sára Svobodová, 3. místo – Martin Ondra a Petr Blecha, v dívkách Šárka Blechová, 4.místo Michaela Palečková, III.kategorie – 1. místo Martin Blecha, Kateřina Proksová , 2.místo Tomáš Čech, Simona Fabiánová, 3.místo – Matyáš Exl, v dívkách Lucie Palečková, 4. místo Veronika Endlicherová. V kategorii snowboard 1. místo Lucie Palečková, 2. místo Jan Kudrna, 3. místo Iveta Kudrnová. Děti získaly nádherné ceny  v podobě pohárů, medailí a darů od sponzorů.