OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

fc vysocinaJasným signálem blížícího se jarního fotbalového výkopu je nárůst akcí a termínů, které by rozhodně neměly chybět v plánech fanoušků FC Vysočina. Věříme, že uvítáte jejich přehled a představení. Upozorňujeme i na možnost blokace vstupenek na ligu pro mimojihlavské fanoušky.

Sobota 16.2. od 17:00 - Generálka na ligu

REKLAMA

Vysočina se výborně rozehrála na soustředění v Turecku a ve vyladění formy na start Gambrinus ligy hodlá pokračovat i po návratu do Česka. Trávník hlavního jihlavského stadiónu se už od pondělí 4. února vyhřívá a tak by v sobotu 16. února nemělo nic bránit v jeho premiéře. Tu od 17:00 hodin obstará přípravný duel proti druholigovému klubu FC MAS Táborsko. Generálka na důležitou jarní premiéru bude zároveň první možností fanoušků FC Vysočina, aby spatřili svůj tým v rámci zimní přípravy. Vstup na toto utkání je zcela zdarma!

Sobota 16.2. od 19:00 – Diskuze s ředitelem a hráči

Bezprostředně po skončení sobotní generálky na ligu proběhne ve VIP Standard zázemí stadiónu v Jiráskově ulici (rohový objekt tribuny u bazénu) obvykle velmi otevřené diskusní fórum ředitele klubu Zdeňka Tulise s fanoušky. K ní se navíc v jejím průběhu připojí dva fotbalisté FC Vysočina. Věříme, že jimi budou Milan Kopic a Václav Koloušek.

Úterý 19.2. od 17:30 – Setkání v Double Deckeru

Předsezónní setkání fanoušků s hráči, trenéry a vedením klubu bude už tradičně hostit restaurace Double Decker, kterou naleznete v jihlavském City Parku. Těšit se můžete na osobní kontakt s kompletním kádrem FC Vysočina, na autogramiádu, představení nových posil a též na možnost zakoupit klubové suvenýry.

Středa 20.2. od 13:00 – Předprodej na Hradec

Odstartuje předprodej vstupenek na velmi důležitý ligový start proti Hradci Králové. Prodej vstupenek bude probíhat v klubovém Fanshopu pod novou tribunou od 13:00 do 17:00 hodin. Pokračovat bude i o den později, ve čtvrtek 21. února. Pozor, s ohledem na následný atraktivní duel proti Liberci (pátek 1.3. od 18:00) bude možné v balíčku zakoupit jak lístky na Hradec, tak i na Slovan! Nadále samozřejmě bude možné zakoupit výhradně vstupenky na Hradec Králové, nikoli však samostatně na Liberec.

Blokace vstupenek pro mimojihlavské

FC Vysočina hodlá i na jaře vyjít vstříc svým mimojihlavským příznivcům a pokračuje ve stále více využívané nabídce pro obyvatele Kraje Vysočina. Ti si vstupenky na ligové zápasy mohou zablokovat prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a to v minimálním počtu 4 kusů. Podmínkou však je uhrazení a vyzvednutí těchto objednaných vstupenek nejpozději 30 minut před výkopem daného utkání na hlavní pokladně. Později už vstupenky propadnou do běžného prodeje. Připomínáme ještě jedno pravidlo - při vyzvednutí vstupenek je nutné předložit alespoň dva občanské průkazy potvrzující, že zájemci o vstupenky mají trvalé bydliště v Kraji Vysočina a zároveň mimo okres Jihlava. Objednávky lze zasílat před každým domácím zápasem nejpozději do středy do 9:00 hodin. Později už žádosti nebudou akceptovány.


Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

Facebook i-Vysočina.cz 

REKLAMA