OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Když před několika lety začínala spolupráce Golfového klubu Telč s místní základní školou, byly z toho nesmělé pokusy odpalů v tělocvičně se speciálními pomůckami SNAG.

Děti začaly vnímat golf jako přirozenou sportovní aktivitu a spolupráce se brzy rozrostla natolik, že začaly navštěvovat golfové kurzy přímo na hřišti v Telči. Píle a úsilí, trenérů i dětí, nás dovedly k prvnímu úspěchu.

REKLAMA

Již druhým rokem pořádá Česká golfová federace společně s Czech Snag Association turnaj ve Snagu pro základní školy a golfové kroužky. Letos se kvalifikačního kola zúčastnilo přes 40 týmů a rovných 10 z nich postoupilo do finálového kola, které se pořádalo v rámci největší české golfové akce D+D Real Czech Masters. 

Hráčům základní školy Telč se ve složení Tomáš Mátl, Dominik Herbrick, Klára Petrů a Jan Sedláček podařilo postoupit do finále a obsadit v něm krásné 6. místo. Z turnaje si odnesli mnoho zážitků, včetně příležitosti vidět nejlepší světové hráče golfu v akci.

golf turnaj snag zaci telc GOLF CLUB TELC

Věříme, že tento zážitek přivede naše hráče k dalším úspěchům, ale bude zároveň motivací pro ostatní, kteří si chtějí golf vyzkoušet. Vždyť je to opravdu tak snadné.

Ve spolupráci s Nadací Hanuše Goldscheidera pro český golf Vám můžeme k našemu tréninkovému zázemí nabídnout i golfové vybavení pro děti, které nám s velkým díky tato nadace poskytla.

Přijďte k nám již dnes!

Golf Club Telč

REKLAMA