OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

fotbalDvaatřicetiletý útočník Tomáš Sedláček mění po zbytek jara dres. Hráč, který se v uplynulé sezóně podílel na postupu do nejvyšší soutěže a v tomto ročníku Gambrinus ligy nastoupil do 14 prvoligových zápasů, míří na hostování do třetiligového Žďáru nad Sázavou. Jeho úkol bude jasný – přispět k záchraně FC ŽĎAS v MSFL.

Ve Žďáru získávají vítanou posilu v podobě zkušeného útočníka, který má na svém kontě starty v evropských pohárech, 157 startů a 19 gólů v Gambrinus lize a též 116 utkání a 24 branek ve druhé nejvyšší soutěži. Na jaře se v jednou dresu sejde s několika bývalými hráči FC Vysočina a též se zimní posilou tohoto klubu – rekordmanem v počtu ligových startů za Jihlavu Michalem Veselým. Přetrvávající zima jejich společnou jarní premiéru odsunula až na tuto neděli 7. dubna, kdy Žďár na domácí půdě od 15:30 hodin nastoupí proti Kroměříži.

REKLAMA

„Na zápas už se moc těším. Hrát by se mělo a sám jsem velmi zvědavý, jak utkání zvládnu. Přeci jenom mám za sebou 4 měsíce bez zápasu a nyní trénuji naplno jen 14 dní,“ řekl Tomáš Sedláček, který popsal své zdravotní lapálie: „Málokdo ví, že jsem podzim dohrával s bolavou podkolenní šlachou a k zápasům jsem nastupoval pod injekcemi. Mysleli jsme, že bolest přes zimní dovolenou odezní, ale opak byl pravdou. Na počátku zimní přípravy jsem kvůli tomu musel na artroskopii. Poté jsem s týmem začal trénovat, ale po osmi dnech jsem si natáhl sval.“

Odchovanec Rožďalovic jde do Žďáru za pravidelným herním vytížením: „Po dlouhé zápasové pauze potřebuji pravidelně hrát. V Jihlavě je nyní hodně útočníků a cítím, že bych moc herních šancí nedostal. Možnost pomoci Žďáru jsem uvítal, protože si zase chci zahrát fotbal. Navíc nejdu díky Michalu Veselému či brankáři Pavlu Pospíchalovi do neznámého,“ uvedl Sedláček.


Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA