OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

fc vysocinaPřelom ledna a února přinesl v kádrech dospělých týmů FC Vysočina změny. Výkony ve finále Tipsport ligy do prvního týmu posunuly záložníka Davida Vacka (nar. 27.10.1991) a obránce Lukáše Kryštůfka (nar. 15.8.1992). Naopak byl ukončen test varnsdorfského záložníka Roberta Matějova a do juniorky byl přeřazen defenzivní hráč Jiří Fadrný.

Nejsou to však jediné změny, neboť několik kmenových hráčů FC Vysočina se do klubu vrátilo anebo zamířilo na hostování. Do juniorky se ze zkoušky ve Varnsdorfu vrátil levý obránce Jan Dobrovolný a s „béčkem“ se připravuje i zkušený stoper Jan Šimáček. Ten podzimní sezónu strávil na hostování v HFK Olomouc a očekávalo se, že v Holici absolvuje i jaro. Aktuálně je však zpátky v Jihlavě a nelze vyloučit jeho hostování v jiném klubu.

REKLAMA

V druholigovém Varnsdorfu naopak uspěl urostlý stoper Petr Filip, který zde na jaře bude formou hostování sbírat cenné zkušenosti.

Krajní záložník Robin Demeter po zkoušce ve Znojmě zamířil za koučem Lubošem Urbanem do Vlašimi a zde uspěl! Na jaře zde vytvoří jihlavskou enklávu společně s dalším záložníkem Janem Kosakem.

Doplňme, že se gólman Jan Procházka nyní připravuje s třetiligovou juniorkou a jeho vrstevník a brankářský kolega Martin Matiášek usiluje o angažmá v FK Kunice hrajícím ČFL. Záložník Jan Leligdon jarní sezónu pravděpodobně stráví v divizním Pelhřimově.

Zdroj: MEDIAFAX


[prazskezpravy][/prazskezpravy]

[jihoceskezpravy][/jihoceskezpravy]

[fcbpridejte][/fcbpridejte]

REKLAMA