OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

kolaz miss 2011Pohled na tribuny jihlavského stadiónu nebo mezi přátele klubového facebooku dává tušit, že FC Vysočina se může pochlubit řadou sympatických a pohledných fanynek. Právě pro ně jsme připravili výzvu v podobě II. ročníku soutěže „Miss internet FC Vysočina“! Do té se může přihlásit každá fanynka FC Vysočina od dovršených patnácti let kromě jediné - Lindy Jamborové, která zvítězila v premiérovém ročníku soutěže pro rok 2012.

Miss bude vybírána přímo fanoušky prostřednictvím hlasovacího formuláře na internetových stránkách klubu. Vítězka bude vyhlášena na některé z prezentačních akcí klubu, popř. v rámci utkání Gambrinus ligy. Pro trojici nejúspěšnějších dívek budou připraveny zajímavé věcné ceny, večeře s hráčem FC Vysočina dle vlastního výběru, místo v klubovém kalendáři pro rok 2014 a dívky budou zvány na marketingové akce klubu!

REKLAMA

Přihlášky do soutěže mohou dívky od dovršených 15 let odesílat společně s fotografiemi obličeje a celé postavy, kde budou oděny v barvách FC Vysočina (dres, šála, mikina, vlajka, žluté tričko apod. - fantazii meze neklademe!).

Přihláška musí obsahovat nejnutnější nacionále: jméno a příjmení, adresu, emailovou adresu, popřípadě číslo na mobilní telefon, datum narození a též uvítáme stručný popis vztahu uchazečky k FC Vysočina či k fotbalu. Přihlášky zasílejte nejpozději do 31. března 2013 na e-mail marketingového manažera klubu Miroslava Fukse - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pevně věříme, že se do soutěže zapojí dostatečný počet dívek, což umožní zahájení internetového hlasování fanoušků od 1. dubna 2013. Vítězka by mohla být známá na počátku května letošního roku.


Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA