OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

fotbalFotbalisté FC Vysočina zvítězili ve všech čtyřech přípravných duelech v rámci tureckého soustředění. Po skalpech srbského, ukrajinského a polského klubu si připsali výhru i nad 12. celkem rumunské ligy GAZ Metan Mediaş. Pod výhru 1:3 (0:2) se dvěma brankami podepsal Marek Jungr a třetí gól přidal David Vaněček.

„Naše poslední zápasové představení v rámci tureckého soustředění z naší strany neneslo tolik kvality a kombinační přesnosti. Na hráčích byla patrná únava a příliš se nám nedařilo. Přesto jsme na výhru dosáhli a to zejména díky nasazení a důrazu. S přístupem hráčů k zápasu jsem spokojen. I tato výhra je příznivá pro psychiku mužstva pro nadcházející těžké ligové boje,“ řekl k utkání trenér František Komňacký.

REKLAMA

Doplňme, že jihlavský tým nastoupil se všemi zdravými hráči. Scházeli zdravotně indisponovaní Kopic, Masopust a Kliment. Další záložník Kučera je se svalovým zraněním už několik dnů v Jihlavě. Jeho spoluhráče čeká návrat do Česka ve středu. „V Turecku bylo krásně, ale na návrat se už těšíme. A to bez ohledu na sněhové nadělení, které nás doma čeká. Už najíždíme na předzápasový rytmus, tudíž hráče ve čtvrtek čeká trénink a v pátek klasický trénink předzápasový. V sobotu je pak na programu generálka proti Táborsku,“ doplnil informace asistent trenéra Josef Vrzáček.


Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA