OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

golmanFotbalisté FC Vysočina ve středu na umělé trávě v Brně nastoupili k dalšímu z přípravných duelů zimní přípravy. Proti třetiligové juniorce Zbrojovky měli výraznou převahu a bez větších problémů zvítězili 0:3 (0:2), když hned dvě branky zaznamenal uzdravený kapitán Filip Dort a jednou se trefil Muris Mešanović. Do jihlavské sestavy se vrátili i Peter Krutý. Naopak stínem utkání se dosud nespecifikované zranění mladíka Tomáše Kučery.

„Celý zápas se odehrával pod naší taktovkou. Proti brněnským mladíkům jsme měli převahu a vytvořili jsme si řadu gólových příležitostí. Jsem rád, že do zápasu naskočili Filip Dort a Peter Krutý. Úvodní gól padl ve 12. minutě právě po spolupráci těchto hráčů - Krutý nahrál Dortovi a ten skóroval. Ve 45. minutě se Dort krásně trefil z přímého kopu. Skóre uzavřel v 64. minutě Mešanović po přihrávce Tecla,“ řekl k zápasu trenér Josef Vrzáček, který v Jihlavě ponechal trénovat několik hráčů včetně Lukáše Vaculíka, který se již zapojil do tréninkového procesu.

Góly: 12. a 45. Dort, 64. Mešanović

Sestava: Uvarenko – Gabriel, Halama, Šimáček, Šilinger – Kopic (46. Tecl), Dort, Karlík, Krutý (65. Veselý) – Bača (46. T.Kučera, 57. Kosak), Mešanović.
REKLAMA