XVI. všesokolský slet vyvrcholil hromadnými cvičeními v Eden Aréně

 Největší (nejen) sportovní událost v České republice v letošním roce je u konce. XVI. všesokolský slet zakončil v pražském Edenu dvoudenní program hromadných cvičení. Na ploše se vystřídalo na 15 000 cvičenců. Další účastníci se zapojili do sletových akcí během celého týdne, které navštívily desetitisíce lidí.

Číst dál...

Češi vezou z ME v cheerleadingu 3 poháry

Mistrovství Evropy v cheerleadingu (ECU Europeans 2018) se konalo o víkendu 30. 6. – 1. 7. 2018 ve Finsku v Helsinkách. Zúčastnilo se téměř 3 000 nejlepších sportovců z celé Evropy. V obrovské konkurenci 26 zemí Češi obsadili hned tři pohárová místa!

Číst dál...

Pražské cheerleaders jedou obhajovat zlato na mistrovství Evropy

Úřadující mistři Evropy ve sportovním cheerleadingu – Lady Eagles z klubu Prague Eagles Cheerleaders a JNS Thunderbirds z klubu Join New Spirit Allstars, jedou obhajovat zlato do Finska. Pro český cheerleading je úspěch z loňska obrovským přelomem – první zlato z klubového ME pro ČR.

Číst dál...

ROZHOVOR: Kluziště na Letné už přilákalo desetitisíce lidí

Kluziště na Letné v prosinci nalákalo na ledovou plochu více než třicet tisíc návštěvníků. Od 1. prosince se denně na kluzišti vystřídalo v průměru patnáct stovek zájemců. S provozem kluziště se v závislosti na klimatických podmínkách počítá až do poloviny února.

Číst dál...

Lieser dominoval turnaji Prague Golf Masters 2016

Ani v posledním dni finálového turnaje Prague Golf Masters 2016 by Prague Golf Team and by CzechOne nedal Ondřej Lieser nikomu šanci a stylem start-cíl zvítězil s náskokem 9 ran na druhého Skota Chrise Robba a dělené třetí Jana Cafourka a Petra Gála.

Číst dál...

Martin Komárek na STIHL Timbersports opět zazářil

STIHL mistrovstvi 2013 ikonaČeské želízko v ohni Martin Komárek slaví další úspěch. Po minulém roce, kdy na světovém šampionátu skončil druhý, letos opět zabojoval a dosáhl na skvělou třetí příčku. Ve stuttgartské Porsche Areně se ve dnech 25. a 26. října sešla celá špička dřevorubeckého sportu STIHL Timbersports z více než 20 zemí, aby bojovala o titul mistra světa. Ten si nakonec odnesl Brad De Losa z Austrálie, druhý skončil Američan Matthew Cogar.

Číst dál...

Osmý ročník E.ON Junior Cupu vyhrála Sparta

eon fotbalek velke finale ikonaO víkendu 8.-9. září bojovalo 18 nejlepších fotbalových týmů z regionálních kol a 2 týmy ze slovenského ZSE Talent Cupu o vítězství na Velkém finále E.ON Junior Cup 2012. Po celou sobotu a v neděli dopoledne se hrály zápasy v základních skupinách a nedělní odpoledne bylo ve znamení zápasů o umístění. Boj o třetí místo zahájil čestným výkopem český reprezentant Daniel Kolář a finálový zápas odstartoval host Marek Jankulovski, který turnaj desetiletých fotbalistů hodnotil velmi kladně: „Pro kluky v tomhle věku je hodně důležité si užít takový fotbalový víkend a ještě s tolika fanoušky“.

Číst dál...

REKLAMA