OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

nemocnice havlickuv_brodHavlíčkobrodská nemocnice si připravila další kurz laické resuscitace. Tentokrát se zaměří na děti - maminky a tatínkové tedy mají šanci se proškolit v podávání první pomoci dětem. 

 

REKLAMA

"Na 31. srpna 2011 jsme přichystali kurz se zaměření na resuscitaci dětí. Kurz povede vedoucí lékařka intermediární péče o novorozence MUDr. Magdalena Chvílová-Weberová," přiblížila mluvčí havlíčkobrodské nemocnice Petra Černo.

Na kurz se zájemci mohou přihlásit na tel.: 569 472 290, mobil: 737 250 172 email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..   

Kurzy laické resuscitace jsou od května 2011 novou aktivitou Nemocnice Havlíčkův Brod pro širokou veřejnost. Hlavním cílem je přiblížit zájemcům, jak podat první pomoc, a tedy jak zachránit v případě potřeby život svým blízkým nebo člověku, který to právě potřebuje. Do této chvíle kurzem prošlo již 50 účastníků.

"Těší nás, že zájem veřejnosti o tuto problematiku je velký. Již nyní máme zapsané zájemce na podzimní termíny kurzu," sdělila vrchní sestra chirurgického oddělení Marie Kafková. Náš kurz chce přirozenou i zábavnou formou veřejnosti přiblížit problematiku resuscitace a první pomoci. Kurz probíhá pod záštitou chirurgického oddělení každou poslední středu v měsíci od 17.00 hodin a je nutné se na něj předem přihlásit. 

REKLAMA