OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

katalyzatorKuriózního zloděje vyšetřují havlíčkobrodští policisté, zaměstnanec průmyslové firmy z práce po kapsách odnášel výrobky a to včetně katalyzátorů do auta. Jak pro agenturu Mediafax uvedla mluvčí havlíčkobrodské policie Jana Mazourová, přes vrátnici pronesl zboží za padesát tisíc korun.

REKLAMA

„Policejní komisař zahájil trestní stíhání 24letého muže z Havlíčkova Brodu pro trestný čin krádež,“ potvrdila Mazourová.

Japonská výrobní společnost z havlíčkobrodské čtvrti Baštínov se s tímto člověkem zřejmě rychle rozloučí, zaměstnanec odsud totiž odnosil zboží nejméně za padesát tisíc korun. Osudným se mu stal zatím poslední lup, který chtěl odnést v noci na pondělí.

„V průběhu noční směny odcizil z haly plastovou bednu se 24 kusy katalyzátorů. Tu následně podstrčil pod oplocením v areálu společnosti a po skončení své pracovní směny, si ji na uvedeném místě naložil do svého osobního vozidla za účelem odvozu. Na místě byl však zadržen policejní hlídkou,“ uvedla policejní mluvčí.

Až poté vyšlo najevo, že mladík toho má na svědomí mnohem více. „Stejným způsobem odcizil v průběhu měsíce července z haly poškozené společnosti plastovou bednu s měděným svářecím drátem a několika kusy flexibilních trubek tzv. vlnovce,“ dodala Mazourová.

V květnu zase po kapsách odnášel katalyzátory, které se v továrně vyrábějí. „Nejméně 10 katalyzátorů a 10 kusů flexibilních trubek pronesl v kapsách svého ošacení přes ostrahu společnosti,“ dodala mluvčí.

ZDROJ: MEDIAFAX


Informace pro gurmány a milovníky jídla na Vysočině - Vysočinachutná

Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

REKLAMA