OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Osmdesátiletá žena odešla z místa svého bydliště v obci Habry ve čtvrtek 18. prosince před polednem na poštu. Když se žena domů nevracela, začali o ni mít její blízcí příbuzní obavu. Seniorku intenzivně hledali, když ale vyčerpali všechny svoje možnosti, obrátili se s žádostí o pomoc na policii. Oznámení o pohřešování ženy policisté přijali ve čtvrtek 18. prosince ve večerních hodinách a okamžitě po seniorce začali pátrat.

Pohřešovaná žena je přibližně 160 centimetrů vysoká, hubené postavy. Má šedivé krátce střižené vlasy. Na sobě měla při odchodu oblečený fialový kabát ke kolenům, modré tepláky s bílým podélným pruhem a vyšší gumové boty fialové barvy s ozdobnou kovovou přezkou v oblasti kotníku. Seniorka má zdravotní obtíže a může být dezorientovaná.

REKLAMA

Další informace o pohřešování jsou na níže uvedeném odkazu. V průběhu dne budou ještě aktualizovány.

http://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=22031218141616

Po pohřešované ženě vyhlásili policisté celostátní pátrání. Informace o pohřešování s popisem seniorky byla předána všem dostupným policejním hlídkám, které do obce ihned vyjely. Do pátrání se zapojili také místní občané. Policisté zjistili, která místa seniorka v minulosti navštěvovala, a po ženě začali okamžitě intenzivně pátrat. Prověřili lokalitu jejího bydliště, široké okolí včetně okolních obcí, zdravotnická zařízení, autobusové zastávky, místní provozovny a další místa, u kterých vznikl předpoklad, že by se zde pohřešovaná žena mohla nacházet nebo pohybovat. Současně začali připravovat pátrací akci s nasazením většího počtu policistů a dále hasičů ve vytipované lokalitě okolí obce Habry. Vzhledem k rozlehlosti oblasti a členitosti terénu si vyžádali policisté také přílet policejního vrtulníku.

Pátrací akce, do které se zapojili policisté včetně psovodů, policejní vrtulník a hasiči, byla zahájena po sedmé hodině večer a skončila až v pozdních nočních hodinách. Dnes ráno policisté v lokalitě v pátrací akci pokračují. Do pátrání po pohřešované ženě jsou nasazeny opět desítky policistů i hasičů, do akce se znovu zapojil také policejní vrtulník. Po pohřešované ženě policisté intenzivně pátrají.
 
Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde se pohřešovaná žena v současné době nachází nebo pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158.


Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Vysočina plná novinek a aktuálních informací

REKLAMA