OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

zlodej lupic_001Po neznámém pachateli, který ve čtvrtek dopoledne přepadl a okradl u autobusové zastávky Červený Kříž u Pávova šestatřicetiletou ženu, pátrají havlíčkobrodští policisté. Případ Mediafaxu v pátek potvrdila policejní mluvčí Jana Mazourová.

Přepadení se odehrálo ve čtvrtek dopoledne u autobusové zastávky Červený Kříž ve směru na Pávov.

REKLAMA

"Zatím neznámý pachatel vyběhl z křoví poblíž autobusové zastávky a chytil zde stojící 36letou ženu. Oběma rukama ji táhnul za vestu přes silnici na druhou stranu ke křoví. Přitom jí říkal, že pokud nebude křičet, nic se jí nestane. V opačném případě prý použije násilí," uvedla mluvčí.

Při přetahované žena upustila kabelku na silnici. "Muž následně ženu dotáhl na travnatý porost, kde ji povalil na zem a začal osahávat. Po chvíli odešel na silnici, kde vzal odhozenou červenou koženkovou kabelku a z místa utekl. Spolu s kabelkou odcizil dvě platební karty, finanční hotovost, mobilní telefon, různé doklady a další věci, poškozené ženě způsobil škodu za více jak šest tisíc korun," dodala Mazourová.

Přepadenou ženu ošetřili lékaři v jihlavské nemocnici.

Podle popisu lupiče jde o přibližně 170 centimetrů vysokého muže ve věku okolo 35 let. Na sobě měl modré kalhoty, vestu tmavé barvy, zelenou kuklu z pleteniny a pracovní rukavice. V souvislosti s přepadením žádají policisté občany, aby jakékoliv informace k případu volali na linku 158.

Zdroj: MEDIAFAX


Úspory energie sledujte na EnergyTV

Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA