REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Osudnou se muži, který v Golčově Jeníkově zemřel při požáru v garáži, mohla stát cigareta. V den nálezu jeho těla zemřela při požáru také žena z Jihlavska.

Ve čtvrtek večer přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o nálezu mrtvého muže ve vyhořelé garáži u rodinného domu v ulici Obora v Golčově Jeníkově. Požár se sám uhasil a na místo události vyjel pouze havlíčkobrodský vyšetřovatel příčin vzniku požárů.  

REKLAMA

Který den hořelo, není zatím úplně zřejmé. Požár se sám uhasil. Zemřel při něm však muž, ročník narození 1956, který v garáži bydlel.

„Příčina vzniku požáru se nadále vyšetřuje. Jednou z prověřovaných variant je nedbalost muže při kouření,“ uvedla mluvčí vysočinských hasičů Petra Musilová. Škoda byla předběžně vyčíslena na částku 3 tisíce korun. Požár zničil křeslo, stolek a poškodil výmalby garáže.

Požáry s úmrtím na Vysočině zaznamenali hasiči v letošním roce již dva. Ve čtvrtek ráno totiž při požáru staršího rodinného domu v Polné na Jihlavsku zemřela seniorka.

REKLAMA