OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

zakaz_vjezduOd pondělí 30. 9. do pondělí 15. 11. 2010 budou z důvodu rekonstrukce v rámci revitalizace Havlíčkova náměstí uzavřeny ulice Boženy Němcové a ulice Na Valech. Od tohoto dne ale bude zároveň oběma směry průjezdné Havlíčkovo náměstí.

Ulice Boženy Němcové bude průjezdná po křižovatku s ulicí Příčnou oběma směry a bude v ní zákaz parkování. Řidiči nebudou moci parkovat ani v ulici Na Valech. Obousměrný průjezd touto komunikací bude možný z ulice Žižkova (vjezd do ulice Na Valech bude možný pouze při pravém odbočení z ulice Žižkova) pod ZŠ Rubešova.

Od pondělí 30. 9. 2010 dojde také ke zprůjezdnění diagonální komunikace na Havlíčkově náměstí, které bude již průjezdné Dolní i Horní ulicí.

Provoz po jednosměrné komunikaci na západní straně náměstí (Městský úřad Havlíčkův Brod) zůstává beze změny. Jednosměrná komunikace na východní straně náměstí (Česká spořitelna) bude uzavřena s výjimkou vjezdu pro zásobování a vozidla stavby.

Zastávka linkových autobusů i MHD  je z Havlíčkova náměstí přesunuta do ulice Husova a zatím zde z důvodu bezpečnosti cestujících zůstane až do odvolání.
REKLAMA