OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Některé ambulance havlíčkobrodské nemocnice čeká stěhování. Nové prostory budou skýtat větší pohodlí.

„Chceme, aby se u nás pacienti cítili dobře, a snažíme se jim tedy zajistit maximální komfort i při ambulantním ošetření v naší nemocnici. Proto jsme se rozhodli přestěhovat některé ambulance do větších a moderněji vybavených prostor,“ uvedla mluvčí brodské nemocnice Petra Černo.

REKLAMA

detska ambulance NEMHB

Od 27. února 2015 najdou pacienti lékařskou pohotovost v hlavní nemocniční budově – pavilonu interny. Od 2. března bude přestěhována i ambulance bolesti a endokrinologická ambulance doktorky Špitálníkové – a to do budovy onkologie.

Ambulance lékařské pohotovosti se v pátek přestěhuje do nových prostor v hlavní nemocniční budově. Umístěna je do interního pavilonu, kousek od dětské LPS. Pro lepší orientaci budou pacienty nově navádět červené směrovky a pracovnice recepce, která je k dispozici 24 hodin denně. U ambulance pak dochází také ke změně telefonního čísla – nově bude lékař pohotovosti k dispozici na čísle 569 472 360. „Umístění ambulance mimo hlavní nemocniční budovy se dlouhodobě ukazovalo jako nevhodné. Aby byla zajištěna návaznost na jednotlivé obory a specializovanou péči, rozhodli jsme se ji přemístit do ambulantního traktu interního pavilonu," sdělil náměstek pro léčebnou péči Aleš Bílek.

Dosud se ambulance nacházela v budově Záchranné služby (budova č. 9 – vjezd z ulice Husova). Z těchto prostor se následně odstěhuje také ambulance bolesti a ambulance poruch štítné žlázy lékařky Sylvie Špitálníkové. Nově obě ambulance pacienti naleznou v přízemí budovy onkologie, a to od pondělí 2. března 2015.

„Hlavním cílem těchto změn je snaha o poskytnutí většího prostoru a komfortu pacientům jak v ordinaci samotné, tak v čekárnách. Prostory v budově č. 9 byly malé a nevyhovující pro množství pacientů, které jednotlivé ambulance navštěvují. Doufáme, že se pacientům v nových prostorách bude líbit a těšíme se na vaši návštěvu,“ dodala Petra Černo.


Vysočina plná novinek a aktuálních informací

REKLAMA