OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Vlkv-tkot-1Na první pohled vypadají Štoky jako nejklidnější místo na světě, ale jakmile se podíváte hlouběji, poznáte děsivou pravdu. Tak vystihují tvůrci nového hororově-dobrodružného filmu Vlkův štěkot jeho příběh. Amatérský snímek, který režiroval Martin Vincens a ve kterém si zahráli Jan Matějka, Nikola Paříková, Anežka Konupková, Nela Malimánková a Anežka Pavlasová, bude mít premiéru v červnu 2011.V 21. století by se mohlo zdát, že je člověk nedotknutelný. Denně se stáváme svědky nesčetného množství nejrůznějších jevů a většinou nás ani nenapadne, že někde za rohem může číhat nebezpečí. Žijeme v uspěchané době, ve které není čas věnovat pozornost malichernostem. Ale co když ony malichernosti přerostou ve velký malér?

Vlkv-tkot-3
Štoky jsou poklidná vesnička, jejíž obyvatelé žijí vcelku spořádaný život – chodí pravidelně do kostela, pečlivě upravují své zahrádky a obvykle dbají i na dobré vztahy. Ačkoliv idylické prostředí navodí v divákovi bezstarostný a bezelstný dojem, napětí a hororová zápletka na sebe nenechá dlouho čekat. V obci se začínají ztrácet kočky a později i psi. Nezanechávají po sobě žádnou stopu a vše nasvědčuje tomu, že se v okolí potuluje někdo, kdo ony domácí mazlíčky nemá v lásce, kdo stojí za jejich ztrátou. Přestože cesta k pachateli vypadá nekonečně a policie se zdráhá případ vyšetřovat, brzy zmizí další oběť, tentokrát však lidské krve…


Film vychází ze staré legendy o vlcích, kteří v minulosti ve Štokách roztrhali děti navracející se ze školy. Tajuplný příběh ožívá v 21. století a Štoky, vystavené obrovské hrozbě, musí čelit všem vlčím nástrahám.

Každý si v této době musí dávat velký pozor, protože vytí za zády může znamenat jenom jediné…

Vlkv-tkot
Poznejte aktéry filmu
V hlavních rolích ve filmu uvidíte Anežku Konupkovou, Nikolu Paříkovou, Nelu Malimánkovou, Anežku Pavlasovou a Jana Matějku. Hlavním producentem a režisérem se stal Martin Vincens, asistenci režie zajistila Zdeňka Konupková. Za distribuční stránku filmu zodpovídá Zdeněk Drgáč.


Film se začal natáčet v prosinci 2010 a ke dni 31.3. 2011 byl vizuálně téměř dokončen. „SCREEN PLAY“ premiéru plánují tvůrci filmu na červen 2011, ale přesná data zveřejníme koncem května. Na YouTube by měl film dorazit v červenci. Koncem ledna byly vydány dvě upoutávky, které již nyní můžete sledovat na YouTube na níže zveřejněných odkazech.

Navštivte oficiální stránku filmu www.vlkuv-stekot.free-life.cz, která se nyní nachází ve fázi výstavby.
REKLAMA