OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Předzvěst blížících se Vánoc vnímají i v jihlavské zoo, jejíž návštěvníci se jako každý rok mohou těšit na akcemi nabitý prosinec.

První akcí pro návštěvníky zoo budou adventní výtvarné dílny ve dnech 2. a 3. prosince vždy od 10 do 15 hodin v centru PodpoVRCH. Malí i velcí návštěvníci si budou moci vytvořit vánoční ozdoby i dárky pod stromeček a poté se třeba projít zimní zoo. V sobotu 2. prosince v 15 hodin se bude ve vstupním areálu rozsvěcet vánoční stromeček, a to za zvuku koled v podání Klubu fléten při DDM Jihlava.

REKLAMA

Návštěvníci se také mohou těšit na medvědí, lamí, tulení a žirafí hrátky, které se budou konat vždy před expozicemi těchto zvířat ve vybraných dnech od 13 do 14 hodin. Půjde o různé hry, soutěže, ukázky zajímavostí a další aktivity. První, medvědí hrátky budou 4. prosince, lamí hrátky budou následovat 11., tulení hrátky 18. a nakonec žirafí hrátky mezi svátky, dne 28. prosince.

Po celý prosinec nebudou chybět ani oblíbená komentovaná krmení medvědů, lam, tuleňů a žiraf. První středu v měsíci budou mít komentované krmení medvědi, další týden přijdou na řadu lamy, poté tuleni a nakonec žirafy.

V adventním programu nebude chybět ani Klubový večer, během něhož budou zájemci tentokrát moci prostřednictvím přednášky navštívit španělskou Andalusii.

Kdo z návštěvníků by preferoval speciální večerní prohlídky zoo, bude mít hned tři možnosti. První komornější Večerní prohlídka se zoologem se chystá na 21. prosince. Klasické výpravné Vánoční večerní prohlídky v Zoo Jihlava se uskuteční ve dnech 27. a 28. prosince. V letošním roce mají název „Cesta časem“ a tematicky budou souviset s šedesátým výročím jihlavské zoo. Zájemci o prohlídky si musí předem na e-shopu zoo zarezervovat místa a uhradit částku.

Na Štedrý den také mohou vzít rodiče nebo prarodiče své děti do zoo za jednu korunu a tím usnadnit Ježíškovi přípravu stromečku a nadílku dárků.

Velká prosincová soutěž Zoo Jihlava aneb ROCCO VYPRAVUJE

Po celý adventní i vánoční čas se budou moci všichni lidé zapojit do velké prosincové soutěže Zoo Jihlava s názvem ROCCO VYPRAVUJE. Celá soutěž je rozdělena na dvě části pro dvě skupiny lidí. Návštěvníci zoo budou moci každý týden doplňovat příběh jednoho vybraného zvířete. Hrací kartu si vyzvednou na pokladně a u vybraných zvířat obdrží nápovědu v podobě chybějících slov příběhu. Facebookoví fanoušci budou mít nápovědu vždy pouze jeden den po celý týden na Facebooku. Vyplněné hrací karty poté soutěžící odešlou na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 10. ledna 2018. Slosování bude probíhat v druhé půlce ledna, a to o ceny jako třeba „Večerní prohlídka s průvodcem po zoo“, permanentní roční vstupenka do zoo, modely aut z muzea autíček nebo upomínkové předměty Zoo Jihlava.

REKLAMA