OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

cerveny_rekordČtvrtek 23.září 2010 je dnem Charity. Oblastní charita Jihlava na tento den připravila několik akcí pro veřejnost. Po celý den bude na Masarykově náměstí v Jihlavě, v jeho horní části, probíhat výstava charakterizující činnosti jihlavské organizace.

Od osmnácti hodin je naplánovaná mše svatá v Kostele sv. Ignáce, od sedmé hodiny večerní potom večerní párty věnovaná charitě v klubu SOUL.

„Chtěli jsme akci pojmout jako určitý happening a přidat „něco navíc“, přemýšleli jsme jak akci ozvláštnit a pokusit se aktivně zapojit fanoušky a sympatizanty Charity. Tak vzniklo hlavní motto  spojené s akcí: Přijďte v 17.00 hod na Masarykovo náměstí v ČERVENÉM oblečení a vyjádřete tak podporu Charitě – pokud nás bude alespoň 376 vytvoříme oficiální Český rekord“, říká PR manažer Oblastní charity Jihlava Daniel Forman.

Akci bude moderovat známý jihlavský herec Martin Kacafírek působící v nezávislém divadle De Facto Mimo, v rámci rekordního pokusu proběhne společné focení a lidé se také mohou těšit na vystoupení dechového orchestru při ZUŠ Jihlava – TUTTI – od 17:30 na náměstí.

„Budeme moc rádi, když nám rekordní pokus vyjde, ale je to jen třešinka na dortu, vtípek navíc, hlavní snahou je propagovat naši organizaci a seznamovat širokou veřejnost s činností Oblastní charity Jihlava“, uzavírá Forman.

Akce včetně plakátu je uveřejněna na  informačním portálu Kam v Jihlavě na www.jihlava.cz

zdroj foto: news.chinaa2z.com
REKLAMA