OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Děti z jihlavského dětského domova se o prázdninách podívají na zajímavá místa. Jejich opatrovníci pro ně totiž připravili atraktivní program v podobě různě tematicky zaměřených pětidenních pobytových akcí.

A tak děti vždy v pondělí ráno sbalí stany a spacáky a vyrazí „do světa“, aby se v pátek večer zase vrátily zpět do domova. Přes víkend si vyperou, usuší se, odpočinou si, aby hned další pondělí opět vyrazily.

REKLAMA

Velmi atraktivním zážitkem byl pro děti turistický pobyt na Šumavě, kde i přes nepřízeň počasí stačily mnohé poznat. Stanovaly u řeky Vydry, navštívily Boubínský prales a hlavně – potkaly se s opravdovým divokým jelenem, kterého se jim podařilo přilákat tak blízko, až si pohladily. Laně, které doprovázel, byly opatrnější a udržovaly si bezpečnou vzdálenost.

První pobytová akce začíná s prvním dnem prázdnin a ta poslední se koná v závěrečném prázdninovém týdnu. A tak není divu, že se děti po dvou měsících strávených ve stanech těší na začátek školního roku a zase „trochu té civilizace“.

Zdroj: DDŠ Jihlava

REKLAMA