OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Navštívit příbuzné v domově pro seniory jde jistě každý rád, ale s tím, že si tam zatancuje a užije spoustu zábavy, už asi takový návštěvník počítá méně. V Telči je to ovšem jinak.

dps telc zabava foto1

REKLAMA

dps telc zabava foto2

Další fotografie z akce najdete na našem Facebooku. Foto: DpS Telč

 

Rodina s námi, my s rodinou

Každý z Vás si umí představit příjemně strávené sobotní odpoledne. Třeba procházkou, sportem, výletem nebo návštěvou v domově pro seniory! Nevěříte?

Zaměstnanci Domova pro seniory v Telči se rozhodli, že takovou pohodovou listopadovou sobotu připraví pro své klienty a jejich rodinné příslušníky. Očekávání bylo veliké. Na straně klientů i zaměstnanců. Všichni se však ptali na totéž. Přijde někdo?

Pro všechny bylo připraveno pohoštění a lákadlem byl i hudební doprovod manželů Doležalových, které již považujeme za naše přátele a „dvorní hudebníky“.

Atmosféra celé akce byla úžasná! Rodinné příslušníky překvapilo zjištění, že při tanečním odpoledni v domově pro seniory je parket plný a že se i oni báječně baví. Klienti byli potěšeni pohledem na svého syna, dceru či vnučku, kterým to při tanci tak slušelo.

Odpoledne plné hudby, tance, pohody a úsměvů rychle uteklo. Všechny zaměstnance, kteří se na zdaru celé akce podíleli, potěšilo zvolání z řad návštěvníků: Příště přijedeme zase! Kdy to bude?

Lenka Pelejová
sociální pracovnice DpS Telč


Úspory energie sledujte na EnergyTV

Vysočina plná novinek a aktuálních informací

REKLAMA