OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Policistům se tento týden doneslo podezření, že se v lokalitě Antonínova Dolu pohybovalo vozidlo, jehož řidič oslovoval v okolí mateřské školky kolemjdoucí. Tvrzení hned začali prověřovat.

„Oznámení o podezřelém vozidle, jehož řidič měl oslovovat děti, přijali policisté ve středu v dopoledních hodinách ze strany jednoho z médií. Na místo ihned vyjela policejní hlídka,“ uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová. Policisté shromáždili veškeré dostupné informace a případ okamžitě začali prošetřovat. Zároveň se na danou lokalitu v rámci výkonu služby zaměřily policejní hlídky.

REKLAMA

Jak se policistům podařilo zjistit, v okolí mateřské školky v Antonínově Dole nebyly řidičem osloveny děti, ale jedna z žen, která tudy s dětmi procházela. Řidič vozidla u ní zastavil a ptal se na cestu. Dalším slovním předáváním se informace zřejmě zkreslila a vznikla domněnka, že se cílem dotazu řidiče stalo dítě.

Na základě vyšetřování a také informací od veřejnosti se policistům povedlo vypátrat rovněž vozidlo, o němž se předpokládalo, že se v dotčené lokalitě pohybovalo. Zjistili i totožnost jeho řidiče a provedli příslušné úkony.

„Na sociálních sítích se dále objevilo několik příspěvků od žen, které uvedly, že se s podezřelým vozidlem setkaly. Také těmto oznámením věnovali policisté maximální pozornost a se všemi novými informacemi pracují a pečlivě je vyhodnocují,“ doplnila mluvčí.

REKLAMA