OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

vystava_iqparkZnáte rychlost své reakce, sílu svého stisku? Umíte vyluštit zvukové pexeso nebo provést kuličku složitým labyrintem? Už jste někdy viděli kompletní otisk svého těla nebo měli možnost si vyzkoušet Braillovo písmo? To je jen malá část toho, co nabízí výstava POZNÁVEJ SE!Výstava bude k vidění v JIHLAVĚ od  30. 9. do 1. 11. 2010 - v domě kultury na Tolstého ulici 2.

Exponáty pocházejí z libereckého zábavně - naučného centra iQpark. Putovní výstava je kombinací hry, zábavy i poučení a zahrnuje přes padesát interaktivních exponátů, které jsou určené k vyzkoušení, k vyřešení nebo k soutěžení, takže platí heslo DOTÝKAT SE EXPONÁTŮ PŘIKÁZÁNO! Expozice však není jen hravá a zábavná, ale i poučná a naučná...

 

REKLAMA

0004a-poznej-se-zdar-nad-sazavou-jihlava-iqpark-liberec_Custom

0011-poznej-se-zdar-nad-sazavou-jihlava-iqpark-liberec_Custom

0013-poznej-se-zdar-nad-sazavou-jihlava-iqpark-liberec_Custom

0015-poznej-se-zdar-nad-sazavou-jihlava-iqpark-liberec_Custom

Můžete si ověřit, jak fungují lidské smysly - i to, jak nás někdy klamou, zjistit nejrůznější údaje týkající se lidského těla. K vyzkoušení jsou zde připraveny i chůdy, pedalo, kladina. Změřit si můžete např. frekvenci svého sluchu, hlasitost výkřiku, sílu stisku ruky, hloubku předklonu, elektrický odpor svého těla i rychlost své reakce. Prostor zde mají také různé hlavolamy, kvízy, optické a jiné klamy. Máte-li chuť vyzkoušet si šikovnost, ověřit některé své znalosti, schopnosti a dovednosti, navštivte interaktivní putovní výstavu iQparku Liberec v Jihlavě.

Návštěvní doba (včetně svátků) je denně od 8:00 do 18:00 hodin.
Vstupné: • 90,- Kč dospělí
               • 60,- Kč děti, studenti, důchodci, ZTP
               • 200,- Kč rodinné (2 dospělí + 2 děti)

Více na informací na: www.zdarskypruvodce.cz

REKLAMA