OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

inline_brusleniHejtman kraje Vysočina Jiří Běhounek a Úřad regionální rady Jihovýchod zve občany Vysočiny na veřejnou in-line jízdu a cyklojízdu po nové komunikaci Jihlava – Heroltice. Jízda po zcela nové silnici, která byla vybudována za podpory ROP Jihovýchod, je naplánovaná na středu 1. září 2010 mezi 16:00 a 17:00 hod. „Už 2. září odpoledne bude silnice otevřena pro běžnou automobilovou a především nákladní dopravu,“ řekl hejtman Vysočiny Jiří Běhounek.

Společný peloton jezdů vyrazí z Heroltic (okr. Jihlava) v 17:00 hodin. Už od 16:00 hod. bude pro zájemce připravena bruslařská školička a doprovodný program a občerstvení.

inline_cyklojizda_jihlava_

Trasa jízdy povede z Heroltic směr průmyslová zóna Pávov na hranici kruhové křižovatky a zpět (5,5 km) s možností okruh absolvovat opakovaně až zhruba do 19:00 hod. „Trasa je vhodná jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Kvalitní povrch nové silnice neskrývá žádné technické záludnosti, ani prudká stoupání či klesání,“ popsal Jiří Běhounek. Účastníci, kteří dorazí vozem, mohou parkovat v katastru obce Heroltice. Na místě bude provoz usměrňovat státní i městská policie, parkování bude označeno.

Doporučená příjezdová trasa: Jihlava – Hruškovy Dvory – směr letiště – Heroltice (směr Polná). Příjezdová trasa bude viditelně označena.

inline_cyklojizda_jihlava_01_
Mapa vč. dalších informací na www.kr-vysocina.cz. Akce se koná za každého počasí. V místě bude mít veřejnost možnost potkat také promotým kraje Vysočina, který se bude spolu s promotéry Rádia Vysočina starat o zábavu.
REKLAMA